• 5 місяців тому
  • Події
  • 1 137
  • 40
  • 2
  • 7

Враження від брифінгу.

Прийшов страшний час. Нас почали сварити, мазати гноєм та кров'ю. Чи є довіра до фактів, оголошених на брифінгу, про начебто успішний розшук виконавців вбивства Павла Шеремета?- Жодної довіри нема. Звинувачують людей, які свої "душу й тіло" поклали на те, щоб не множити смерть, а щоб зупинити крокування смерті Україною. Ті , хто насправді врятували сотні або тисячі життів, звинувачені в тому, що з якоюсь невизначеною метою, вирішили вбити найвірнішого друга та борця за існування України, до того щобдестабілізувати ситуацію в і так тоді нестабільній спливаючей кров'ю країні. Аргумент більш ніж сумнівний. Чи може атовець чи волонтер, чи хтось з добровочих формувань стати вбивцею?- Може, і на те є низка причин. А чи будуть вони вп'ятьох(?) організовувати криваві теракти проти однодумців та побратимів- вирогідність близька до нуля.

Чи є якась довіра до нинішньої влади? Так, хоч відсоток впав майже вдвічі, проте велика кількість громадян їм поки що вірить. Але рейтиг довіри до волонтерів та добровольців зашкалює, що й не дає зеленій команді з прибутком торгануть незалежністю, територіями та налагодити пограбування країни за ригівськими лекалами. Хто там нині головує в СБУ?- Друг дитинства Зеленського. На всіх посадах, що відповідають за безпеку, сидять або кварталівці, або їх дружки та родичі, або риги, яких недодушила через відсутність політичної волі попередня влада. Чи є якась віра в їхню, не кажу вже професійность, а хоча б порядность?-Жодної. Що там вони відправили на аналіз в Британію? Хто і що, і за яких умов?

Щодо телефонних розмов. Якщо почитати соцмережі, то бажаючих спалити, підірвати, розстріляти Верховну зРаду- пів України. За такою ознакою хапай кожного другого - спіймаєш терориста. Хвиля народного гніву одуреного владою народу здіймалася до неба. Чи може людина у відчаї, що віддає сили та та здоров'я, рятуючи на сході та в лікарнях людей від наглої смерті, побачивши в Києві по ресторанах та клубах ситі наглі морди, сказати, най би то Київ обстріляли артилерією, як Марік або Мар'їнку, може й оті б заворушилися.- Звичайно може. Та чи є то доказом теростичної діяльності? Для нинішніх очільників СБУ, судячи з реакції на ролик з Марусею Звіробій, як і для їхніх путінських наставників, що судять за лайки та репости, може.

А як щодо судової влади, судді в нас-хто?

Складається чітка картинка. Про що там насправді тет-а-тет домовився Зеленський з серійним міжнародним злочинцем, невідомо нікому. Чому відклали на рік? Так за рік треба пересадити та заплямувати найвідоміших та найпорядніших та залякати інших . За лубянськими лекалами створити в наших гавно-мас медіа картинку, мовляв, волонтер, доброволець- читай вор, бандит та вбивця, а патріот- читай фашист. Поки що логіка подій підштовхує до висновку- перед нами розігрують написаний на луб'янці спектакль. Будь який злочин,- шукай кому вигідно. А вигідно тільки путіну. Хаос та війна всіх зі всіма. Не вдасться посадити, так вимажуть в лайно та зраду.

Щодо дітей Марусі, я б на її місці не сміялася. Та й іншим медійним персонам варто напружитись, коли спецслужбісти ставлять на кін життя та здоров'я дітей. Діти та батьки у всіх є. Подивіться, каже путін з подачі зеленського, то ж бандит на бандиті, найкращі з них вбивають не тільки мирне населення, а ще й один одного, до того ж і дітей. А чим вони кращі опочленців? А чому одних бандитів прославляють, а іншим не дають амністію? В них громадянський конфлікт, а россія тут не і стояла. Ми тільки благодійно рятуємо россійсько-мовних.

Громадському співтовариству варто згуртуватися перед новою смертельною небезпекою. То цілий полковнік из генштаба розповідає, що військові краще порозуміються з опочленцями, ніж з "праворадикалами", то дитячий хірург- кардіолог звинувачується у намірі вбити дітей близької подруги.

Фсбшні метастази тягнуться світом. Де там нашому теляті вовка з'їсти. В США- Трамп, як результат узгоджених дій ольгінських ботів та підкупу продажних політиків, в Європі - розігрується тема страшних мусульманських біженців, в Британії та Германії - замовні вбивства. Війни на Близькому Сході, та багато що діється, всього в короткому пості не згадаєш, та й нема необхідності. Західні спецслужби константують промах за промахом. Західні, щедро омиті дощем мафіозних грошей політики опускають вирячені очі долу та, ковтаючи слова, белькочуть про громадянський конфлікт в Україні. Най цих українців, нащо чинять супротив щедрому "душке- путіну".

Чого це ви вирішили, що зе, як і янукович до того , не пустив гнилу заразу в Україну?

В світі йде страшна війна між добром та злом, ми на нулі під градами в прямому й переносному сенсі. Не тільки окремі райони Донецької та Луганської, вся наша країна, на жаль,- поле бою. Відсидіти в тихому містечку не вдається. Провіряйте перепровіряйте інформацію. Бороніть невинних. Бережіть свої душі і своїх близьких. Слідкуйте за руками шулерів. Не шукайте зрадників серед найрідніших.

marina.dobrovolska
Марина Добровольська

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації