Закинутий вчора гачок від Арахамії щодо продажу у Крим води почули у Москві, відповівши через спікера кремля наступне:

«Тему контролю над кордоном потрібно спочатку проголосувати з представниками Донбасу, представниками двох самопроголошених республік. Без здійснення цих контактів дуже важко щось сказати. Поки що з великою часткою впевненості можна припустити, що вони будуть проти того, щоб міняти суть і сутність Мінських домовленостей, під якими також стоять візи представників цих двох регіонів»

Тобто, Зеленському прямо сказали про те, щоб він всі питання щодо звільнення Донбасу вирішував із ватажками терористичних організацій «ДНР»/»ЛНР», а не через продаж Коломойським води у Крим. Тут одразу виникає питання, а навіщо тоді було влаштовувати «Нормандську зустріч» із Путіним та продовжувати Мінський «контракт»?

Але ж повернемося до «дружнього» кремля, який, окрім Донбасу, вчора не оминув питання і «їхнього» Криму:
«Що стосується Криму - це російський регіон, і, безумовно, в рамках існуючих програм розвитку забезпечується і водопостачання цього регіону. Якщо є якісь пропозиції щодо додаткового водопостачання на комерційній або іншій основі, вони можуть бути розглянуті. Крим не може бути об'єктом будь-яких обмінів».

От і все. Без всяких реверансів та дипломатій, про які мріє наш недолугий «гарант».
Це тільки українцям Зеленський може втюхувати про «мир» та «порозуміння» із Росією, і головне – про «чесні» очі Путіна – про що він нещодавно заявив у своєму інтерв’ю.
І українці вірять. Деякі. Котрі не зовсім притомні…

Єдине, що не сказав спікер кремля – це те, що іноземець Арахамія взагалі не мав права щось висловлювати відносно стратегічних планів України, бо він (Арахамія) – ніхто! В тому сенсі, що його призначення на посаду керівника «Слуг», втім, як і обрання депутатом ВР були незаконними, бо на момент його обрання нардепом не пройшло 5 років від отримання ним українського паспорту. До цього часу у нього був лише американський паспорт, а зараз два – і український, і іншої країни. До речі, подвійне громадянство в Україні теж заборонено.

Але кремль неодмінно про це нагадає главі «Слуг народу» - одразу після того, як «слуги» почнуть (раптом!) відстоювати інтереси України. Тож, цей «джокер» поки що у кремля в «рукаві».
Дивує лише те, що українці мовчать про нелегітимного спікера «Слуг», котрий до того ще й геть некомпетентний у справах України, втім як і решта слуг Коломойського…

maria.solomonova
Maria Solomonova

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації