Два дні тому від Руху Ветеранів України було наступне офіційне звернення до Президента:

"Пане Володимире, настав час визначатись, адже виникає питання чи Ви - Президент України, чи просто людина Коломойського?

...Ваш (як Ви неодноразово заявляли) друг Ігор Коломойський зробив заяви, які підпадають під статтю 111 УК «Державна зрада». Закликав до миру з країною-агресором та нашим особистим ворогом російською федерацією та висловлював бажання стати з ними під прапор якогось ”нового Варшавського договору”....

Після виходу цього інтерв’ю пройшло вже достатньо часу. Більше ніж потрібно для реакції людини, яка є патріотом своєї країни, але від Вас жодного слова. Святкуєте прийняття закону про землю?

Це не є прийнятним для ветеранської спільноти та проукраїнського населення нашої Країни.
Зважаючи на вищесказане ми ВИМАГАЄМО від Вас, як від гаранта Конституції:
1. Зробити офіційну заяву щодо заяв І. Коломойського та дати належну оцінку його словам.
2. Доручити відповідним органам розпочати слідство за ст. 111 «Державна зрада» щодо цього випадку.
3. Законодавчо затвердити вектор руху нашої Держави до НАТО та ЄС.
Ми, ветерани російсько-Української війни вважаємо неприпустимим будь які загравання з нашим ворогом та зробимо все, щоб це стало неможливим для будь кого з тих, хто знаходиться на нашій території - Українській землі, незалежно від громадянства та статусу!"

Але реакції від нашого Гаранта, як всі ми бачимо, немає.
А тому наші захисники вчора ввечері вийшли під стіни Дніпропетровської Облдержадміністрації вже не тільки з вимогою негайної реакції від Зеленського щодо скандальних заяв його дружка, а ще і з попередженням до самого пана Коломойського, дуже добре розуміючи, що саме від нього надходять команди нашому Президенту:

"Рекомендуємо олігарху не загравати із росіянами та не розповідати нам про «повернення до братських відносин», у форматі будь-яких можливих союзів або іншої форми співпраці із окупантами української землі.

Ми, ветерани російсько-української війни, цього ніколи не дозволимо! Ні Коломойському, ні будь-кому іншому!"

Наостанок наші ветерани попередили Коломойського аби той у подальшому "фільтрував" свій "базар". Слушно і доречно, особливо із огляду на те, що він себе позиціонує "смотрящим" за Україною...

Якби ж так по всій країні - масово, відверто та завзято ми б висували свої вимоги та протести нашій владі - довго б потім шукали того Коломойського! Років через десять може знайшли б...
А може б і забули - так само, як він пропонує забути про жертви наших героїв.

maria.solomonova
Maria Solomonova

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації