Солодка вата ось що я любила найбільше в дитинстві, казки зі щасливим кінцем про принцес та принців от тільки дівчинка виросла й солодощі не завжди допомагають, а від казок починає нудити.


Всі ми користувалися послугами монополіста на ринку вантажних та пасажирських перевезень під назвою "Укрзалізниця" можемо розповісти багато історій про людей, яких зустріли, про чай та чашки в яких його подають, проте найбільше історій з негативним залишком, відчуття комфорту відсутнє, час подорожі надзвичайно довгий, якщо порівнювати із сучасним світом, килимки, туалети, сморід від цигарок, шкарпеток, вугілля яким топлять взимку. Та ми забуваємо про ціни, друзі це ж неадекватно їхати в хороших умовах з Києва в Франківськ за тисячу гривень в СВ-вагоні майже за дві, до Польщі скільки там зараз 2,5? То я краще літаком й через годину вже в Варшаві? Та й яка Польща, якщо це по суті через кордон тебе перевезли, кинули й пересідай, щоб їхати далі, це інвестиції, це модернізація?!

Вони знову підвищують тарифи в 2020 році, знову на вантажні перевезення, де просто не справляються з обсягами, де через роботу "УЗ" компанії, виробництва, фабрики, підприємства весь бізнес, котрий вимушений користуватися їх послугами втрачає мільйони через недбалість, недолугість й банально брак техніки "нормальної", "безпечної", "нової","відремонтованої".

Вистачає просто наглості, совісті платити своїми керівникам мільйони офіційної зарплатні, а для людей на 22% за рік підняти тарифи на проїзд в якій країні ми живемо,чому об нас витирають ноги й говорячи про підняття тарифів розповідають казки про оновлення техніки? Це ж не правда, вже це було, це обіцянки й скиглення кожного року.

В мене все, емоції переповнюють не можу втримуватися, до речі, а де ж обіцяні дві компанії, які мали стати конкурентами "УЗ"? Все вже забулося й цього немає в планах, нехай панують й на далі?!

lyudmila.ryaboshapko
Людмила Рябошапко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації