site.ua
liubov.iakymchuk
Любов Якимчук
новачок

Тривало це очіквання одну годину десять хвилин після підтвердження про виклик. Останні півгодини за номером 102 мене переконували, що патруль уже на місці, але не може мене знайти. Я стояла біля поліції, яка теж дзвонила в міліцію і мені співчувала.

Врешті вони прибули. Показала міліціонеру свідка, який докладно розгледів жінок, що вкрали в мене гаманець. Свідок, продавець меду, почав описувати крадійок, але міліціонер Олександр перервав його та сказав: "Давайте сделаем короче. Я дам вам телефон, — незграбно відірвав цидулку та почав писати. — Вы мне позвоните, когда их увидите".

До нас підійшла продавчиня овочей, і розказала, що знає в обличчя дві пари, які займаються крадіжками на ринку "Оболонь". Вона допомагала міліції одну таку спіймати. "Милиция завела их за угол и на следуйщий день они опять были на базаре". Їй Олександр теж дав свій телефон, написаний на уривку паперу. Коментарів у мене немає, є знаки оклику, отакі !!!!!!!!! Бо всі ви зрозуміли, що захищає міліція зовсім не потерпілих.

У машині (яку за температурним режимом правильніше було б назвати духовкою) міліціант мене довго переконував (на своєму примітивному рівні, бо мені здалося, що закінчив він класів п'ять із двійками), щоб я написала їм заяву з метою інформування, а не заяву про крадіжку. Буцімто, я знаю, що в нас на ринку крадуть в людей гаманці та телефони. "Чтоб вас никуда не вызывали". "Ні, - сказала я, - покращувати статистику вам не буду. Можете визивати, я прийду". Що не знайдуть вони мої гроші та картки й так знаю, але не хочу жити в місті, де людей так просто обчищають.

"По какому адресу вы живете? Не храните деньги и золото в квартире. На районе восемь краж за сутки".

А коли я повідомила Олександрові, що заблокувала вкрадені банківські картки, він вигукнув : "Зачем вы это сделали? Так бы они пришли в банкомат, неправильно ввели код. Камера их снимет и все". Чи дурня клеїть, чи справді? Камера їх зафіксує навіть, якщо вони прийдуть із заблокованими картками. Так уже було в моєї знайомої.

За цілу годину спілкування він мене десь зо п'ять разів спитав значення деяких слів. Олександр або не розуміє української мови, або просто не розуміє людського мовлення, ну, або в усьому винна машина-духовка. Але це не найгірше, бо його напарник взагалі мовчав. Мовчання — золото, а слово видає суть людську.

Цей допис про те, які в нас професійні крадії, яка непрофесійна міліція. І про те, що поліція чемна, співчутлива (хоч до рани прикладай) і пристойно володіє поширеними в нас мовами, але поки не займається кримінальними справами. На жаль.

Фото: zakarpattya.net.ua

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація