site.ua
член клубу

Невже? Невже ми не маємо свого Штірлиценка в мацкві, який би вивіз, або хоча б сфотав, ту згоду, яку, ще молодий кавеєнщік, підмахнув в ФСБ? Це б так усе спростило!

Зображення може містити: 1 особа, крупний план

Воно сцикливе, генетично налаштоване на зраду. В анамнезі - цілий дід-герой мент. Мені одній це здається оксюмароном? Заради грошей та можливості постояти поряд з тими, кого язик не повертається назвати елітою, нічого й не зробив, пообіцяв "бути пильним", чи що там писали? Не всі такого цуралися. Та і хтоб його пустив в телік чи на корпоратив, а в сауну? якби не впевненість в його лояльності до можновладців. Гадаю, що не довго вмовляли. Воно ж не думає стратегічно. З одного боку: Таа, паадумаіш, фсєцакдєлалі! А з іншого: ти знаєш, що твої крашанки тримають в скрині, розмальованій під хохлому.

А час летить, а ж, курва, шапку зносить. Скоріше б це закінчилося. І щоб ніколи. Геть ніколи не повертався цей встид.

Чи потрібно обговорювати інтелектуальний локдаун з точки зору здорового глузду? Перефразуючи відомий вираз, маю нагадати, щоб намастиритися щось закрити, потрібно, щоб воно було спочатку відкрито. Ницість - так, брехня - так, відверте велике крадівництво - а як же, цього хоч греблю гати. З інтелектом, як і з думати, якийсь гаплик.

прев'ю https://site.ua/dima.gapchinskiy/28728-gastroler

lite.point
Lite Point

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації