site.ua
член клубу

Читаємо: “Президент Украины Владимир Зеленский перенес свой визит в Одессу. Ранее планировалось, что глава государства приедет сегодня, 3 сентября, чтобы понаблюдать за подъемом затонувшего танкера.”dumskaya.net

А щоб ти луснув! Одеські долбо(зе)би чекали на це-зе, щоб разом подивитися на нові ворота зоопарку. А воно, навпаки, дуже хотіло подивитися, як кораблик будуть піднімати, бубочка наша. Більше ніяких важливих справ не було. Праця презедентом така нудна, чому б не злітати чісто позиріть та зробити пару селфі на фоні Делфі? Все ж на шару.

До його приїзду мабуть, як завжди, було підготовлено усе, що в таких випадках готують: резиденція, охорона, кортеж, кухня і т.д. Люди працювали, їм за це мають заплатити. А воно, раптом, передумало, ти диви!

Працівникам заплатять. З бюджету, читай: наших податків. Країна, яка потребує кошти на опір російській агресії, боротьбу з пандемієй коронавірусу, країна, якій не вистачає грошей, щоб лікувати онкохворих діточок, ця країна платить за будь-які забаганки не дуже розумної, самозакоханої та безвідповідальної людини, яка випадково опинилася на посаді президента. Пам’ятаєте, як йому трап підганяли і скільки це коштувало? avianewscom

Виходить, це-зе не має розкладу, який впорядковує діяльність не його, бубочки, а інституції президента?! Ще раз: преЗедент не планує свою діяльність, як очільник країни. Йому байдуже скільки коштують його вибрики державі.

lite.point
Lite Point

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації