site.ua
член клубу

Мабуть, я не помилюся якщо скажу, що на нинішніх місцевих виборах Київ традиційно буде однією з «гарячих точок». Підтвердженням цьому є величезна черга з охочих очолити столицю. Тут і чинний мер Віталій Кличко, і Андрій Пальчекський, і Віктор Ляшко, і Олександр Омельченко, і Сергій Притула, і Микола Тищенко, і Олександр Дубінський, і Олексій Гончаренко, і Євген Червоненко, і Віталій Нестор, і ще багато хто з відомих і не дуже політиків.


Кожен з них спробує якщо не перемогти, так хоча б відгризти голоси у реальних лідерів «виборчих перегонів». Тому головною інтригою залишається те хто саме вийде на фінальний двобій (другий тур) з чинним мером Віталієм Кличком. Зрозуміло, що до виборів ще досить багато часу і зараз гадати хто це буде, є невдячною справою, бо справжній «бій за Київ» ще не розпочався. Проте певні тенденції вже проглядаються.

За результатами свіжого соціологічного опитування, яке провів Центру Разумкова, у другий тур майбутніх мерських виборів у місті Києві разом з Віталієм Кличком (за нього готові проголосувати 36% усіх опитаних, або 44% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився, за кого з кандидатів голосуватиме) виходить Андрій Пальчевський (відповідно 9% і 11%). Йому у потилицю дихає Віктор Ляшко (відповідно 8% і 6%).

До того ж обидва лідери нинішніх електоральних уподобань мешканців столиці здатні провести до Київради свою фракцію: за «Удар» готові проголосувати 11% усіх опитаних, або 12% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме, а за «Перемогу Пальчевського — відповідно, 6% і 6%. Але їм важко буде конкурувати з «Слугою народу» (18% і 19%) та партія «Європейська солідарність» (відповідно 14% і 20%).

І це лише початок…Попереду на нас очікує епічний «бій за Київ»…

lisnyj.oleh
Лісний Олег

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації