site.ua
топ-автор

І радісно і смішно водночас.

Смішно, бо згадую улюблену комедію молодості. Пам'ятаєте відеосалони із хріновими совковими телевізорами Електрон і першими заморськими відеомагнітофонами Панасонік? Касети. Накурено. Ну і звичайно Рембо, Робокоп і вона, та сама, Поліцейська академія.

Пригоди кадетів, кохання, приколи і служба як чеснота. Це там, де бабусь переводять через вулицю, захищають громадян, борються однаково як із бандитами, так із владоможними "недоторканними", і не беруть хабарів.

Нечувана казка для нас, совків, які звикли, що міліціонер - це ніякий не «дядя Стьопа» із доброю усмішкою, а «мєнт», або «мусор», про якого придумали самий кращий совковий анекдот.

Це, коли влаштувався на роботу в «мєнтуру», а за зарплатою не приходить. А, коли начальство запитало чому, то дивується: «А тут ще й зарплату платять? А я думав – видали пістолет і крутись як хочеш!»

А про ДАІ, то взагалі хто тільки не розказував – « візьми знак 30 і постав де забажаєш!»

І тут раптом спостерігаємо появу в Києві типових представників тієї самої легендарної «Поліцейської академії» тільки української - форма, оснащення, навчання, шик і, якщо хочете, гонор. По літерах Г-О-Н-О-Р.

Смішно? Може і так. Аналогія аж проситься.

Але мені радісно. І не тільки мені, але бачу, що всьому народу теж.

Багатохвилинні черги щоб сфотографуватися із поліціянтами, усмішки і вітання від водіїв, трепетне «пережовування» в інтернеті фотографій і новин. Ну і звичайно дівчатка і хлопці із поліції як супермоделі на подіумі.

Ви думаєте це тільки через форму і потаємні бажання із серії БДСМ?

Ні.

Просто всіх в Україні вже ЗАЇ&АЛИ тупі, жирні, продажні і жадібні мєнти - мусора.

ЗАЇ&АЛИ. В корінь. Всіх.

Вся ця сформована совком система кришувань, рекету, підстав, шантажу і насильства "а ля" ЧК-НКВД, яка чомусь називається українською міліцією..

Її неможливо змінити чи реформувати. В основі її лежить базовий принцип – я мєнт, значить я правий, і мені за це нічого не буде.

І раптом маленький ковток свіжого повітря - наша українська «Поліцейська академія».

Я тішуся надією, що ця паралельна молода і, надіюсь, патріотична структура зрештою витіснить собою того монстра із погонами, пістолетами, жезлами і катівнями.

«Чудовіщє обло, огромно, стозєвно і лаяй!»

От тут якраз і про гонор.

Недарма у відозві до повсталого українського народу писалося: «Не за гроші і багатства,не за лакомство нещасне у бій ідемо! Не за пасіку багату чи ставочок зариблений! А тільки за народ свій, честь воїнську і гонор шляхетний!»

Тримайтеся хлопчики і дівчатка!

Ми у вас повірили.

А це дорожче за всі пасіки-ставочки-котеджики-золоті батони і фабрики.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація