site.ua
топ-автор

От не хотів знову писати на тему мови - язика.

Тому напишу не про мову і язик, а про те, що всередині сидить.

Ще раз. Для альтернативно обдарованих,які не вміють читати - НЕ ПРО МОВУ І ЯЗИК.

Тому попрошу не спекулювати тут в коментах стосовно русского язика і української мови.

Стаття про ІМПЕРСЬКЕ СОВКОВЕ ПРОПАГАНДИСТСЬКЕ ЛАЙНО В ГОЛОВАХ , ЯКЕ ДО ЦИХ ПІР НЕ ВИТРАВЛЕНЕ ІЗ МІЗКІВ НАВІТЬ ПРИТОМНИХ СУЧАСНИХ ЛЮДЕЙ - ПАТРІОТІВ . ПРО УЯВНУ ВИЩІСТЬ ОДНИХ ПЕРЕД ІНШИМИ ЧЕРЕЗ СПОСІБ ВИДАВАННЯ ЗВУКІВ ІЗ РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ, АБО ЧЕРЕЗ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ.

(Я змушений був дописати вище цей абзац, бо упороті коментатори- субскрибенти такого вже нашкрябали, що моторошно читати. Тепер получилося що всю сіль розказав перед самою думкою. Ну та нічого- може то і на краще, бо бачу,що не всі розуміють про що я тут розказую.)

Для початку старий совковий анекдот (завчасно прошу вибачення - то не я придумав і не хочу нікого образити. Просто анекдот розкриває тему).

Викликають Соломона Абрамовича в КГБ (комитєт госбєзопасності в СССР)

Слідчий КГБ: "Соломон Абрамович, скажіть, чому Ви хочете виїхати із нашої прекрасної країни СССР в Ізраїль? Вам тут погано живеться?"

Соломон Абрамович : "Ні, мені тут непогано."

Слідчий: "Так в чому причина? Що вас спонукає до виїзду?"

Соломон Абрамович: "Та я вже і забув що..."

Слідчий: "Може у Вас квартири немає? Може в цьому причина?"

Соломон Абрамович: "Та ні, є квартира. І у мене і у дітей. А причину я якось забув..."

Слідчий: "То може робота погана? В цьому причина?"

Соломон Абрамович: "Та ні, робота хороша. І у мене, і у дітей. Причину якось вже й не згадаю..."

Слідчий: "То може автомобіля немає? В цьому причина?"

Соломон Абрамович: "Та ні, є автомобіль. І у мене і у дітей. А причину забув..."

Слідчий: "Так що тобі не так ж**овська морда?!"

Соломон Абрамович: "Ось! Згадав причину!!!"

Мої дорогі "російськомовні" українці!

В теперішніх реаліях війни "русского міра" проти України, я дуже ціную і поважаю ваш патріотизм. Реально в захваті від нього. Не очікував, скажу чесно. Щиро вітаю ваше бажання захистити Україну і ваші кроки спрямовані на те щоб ваші діти користувались українською мовою.

Правильний вектор руху заданий - через років десять ваші діти будуть україномовними і нашому народу не загрожуватиме зникнення .

Але коли чуєш чи читаєш від моїх російськомовних знайомих про "вишивату", "шароварників", "салоїдів", "селюків", і решту засмоктаних штампів російського совкового агітпропу, то все одразу змінюється і ми перетворюємося в того самого "Соломона Абрамовича" і "слідчого КГБ".

Коли я це чую від ватника-сепаратиста, то я не здивований.

Це його стандартна пропагандистська "накачка", своєрідний "код ненависті". Щоб легко і радісно пороти животи "бандьорам", легко і із задоволенням відрізати руки із татуюванням тризуба, чи гамселити берцами по голові тупих недолюдків-хахлів-салоїдів. Таке своєрідне "розлюднення" супротивника, позбавлення його людських рис і зведення його до рівня унтерменша і безмозкої і огидної тварини. Щоб рука не здригнулася натиснути гашетку чи заширяти ножем.

А коли це лунає від "російськомовних українців", то відчуття як в кіно - коли живіт твого, щойно приємного і розумного співбесідника, репає і звідти вилазить Чужий із радісним криком: "Тагіл !!!!"

Невже ви всі носите всередині оті личинки "русского міра" із його зневагою до українців і намаганням "опустити"?

Адже не можна розказувати про свій патріотизм, про підтримку українського, і одночасно зверхньо плескати по плечу кумедних тваринок-хахлів-салоїдів -шароварників і зневажливо плюватися з висоти свого "шляхетного російськомовного висококультурного міського" походження.)))

Чим ви тоді відрізняєтеся від тих же сепарів в Донецьку чи Луганську? Місцем проживання і все?

Одразу згадується фраза шанованого російськомовного патріота України про "полосатоє братство".

Або хрестик зніміть, або труси вдягніть.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація