Я не експерт в аудіоундустрії. Хоча мав трохи досвіду в роботі з придушення шумів та цифровій обробці голосу. Тому я просто наведу пару цікавих фактів. А виводи ви робіть самі. Бажано після того, як ці "плівки" проаналізують справжні незалежні експерти. Хоча я маю сумніви, що ГПУ це допустить.

Отже начебто запис Саакашвілі - Курченко. Взято з каналу ГПУ. Включаємо спектрограму і що бачимо? Ось такі різкі перепади.

По центру - перепад. Зліва - голос нібито Курченка. Справа - нібито Саакашвілі.

Такі перепади можливі при різких звуках (порив вітру, постріл, вибух, звук падіння і т.д.). Але впродовж спокійної розмови це говорить скоріш за все про склеювання різних аудіофайлів. Тим більше, що такі перепади повторюються декілька разів між фразами (нібито) Курченка і (нібито) Саакашвілі.

Друге. У Курченка є така манера говорити довге “аааааа”, поки збирається з думками чи формулює фразу. Є таке “ааааааа” і в цьому запису. Знайшов я його і в запису розмови з Коломойським. Це тут.


Ще я знайшов інтерв’ю Курченка Профутболу. Тут. Там не було довгих “ааааааа”, зате було багато звичайних коротких “а”. Дві штуки я вирізав. Ось вам картинка.

Першим йде “ааааааа” із запису ГПУ. Другим йде “аааааа” із розмови з Коломойським. Третє та четверте — це дві “а” з інтерв’ю Профутболу.


Особисто я бачу, що 2, 3, 4 між собою схожі надзвичайно. 1 — це зовсім інший тембр, інший голос. А ви що бачите?


Дякую за увагу.

kostiantyn.kostyantin
Костянтин Козак

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації