site.ua
топ-автор

НАК "Нафтогаз Украины" быстро и креативно отреагировал на глупость, которую выдал в прямом эфире народный депутат от партии Зеленского "Слуга народа" Евгений Брагар. Покупателей газа компания заверила, что продавать собак, котов, хомяков, черепах и других друзей не надо - есть субсидии. И запустили хэштег #БроНеПродається. На самом деле это показательно - когда над президентской фракцией начинают смеяться уже не только посторонние люди, но и сотрудники госпредприятий. Значит, они даже не страшные. Просто смешные...

Цитирую сообщение на страничке Нафтогаза: " Родини, які витрачають на комуналку більше, ніж 15-20% свого сімейного доходу, мають право на державну субсидію.

В держбюджеті цього року передбачено близько 50 млрд грн живих грошей на часткову оплату платіжок для родин, яким складно оплачувати повну ціну. Понад 130 млн грн щодня, уявіть собі цю суму.

Споживачі, які сумлінно сплачують за газ, і деякі наші контрагенти з-за кордону подбали, щоб ці гроші у держави були. Ну і ми трохи.

З сумом дізналися, що зручний сайт про субсидії teplo.gov.ua зараз не відповідає. Спитаємо в робочий день, чи можливо його відновити. Поки що для інформації є сайт Мінсоцполітики https://bit.ly/2RSbQ1z.

Продавати собак, котів, хом‘яків, черепах та інших друзів не треба. Треба звертатися по грошову допомогу, на яку ви маєте право за законом"

kirill.sazonov
Кирилл Сазонов

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації