Типерка стало модно робити віпускні всюда : в пологовім шпиталю, яслях, садочку, після читвертої кляси, після п'єтої і т.д. На кОньцу травнє - почЄтку чирвня вся Ненька сі мартвит тіко про єдне. Нікого більше нич не обходит ! ШО ПОДАРИТИ ВЧИТИЛЬЦІ, до курви нендзи ???!!!
Такє питанє постає у батьків VIPускників, наприклад, читвертої!!! кляси школи підставової. І тодий вни сі збирают на збори, або як типерка то сі називає - громацькі слуханє. І сі зачинає...
Пропозиції дзищат в повітрю, шо хрушчі на паску, самі фантастичні - від золотих пацьорків-кульчіків та наборів циганскіх пательнів, до жіночої торби зі скєри свіжозакатрупленого, в околицєх біловеської пушчі, жубра ! Висуваютсі версії, би придбати вчитильці навит пирсональну парту з вертікальним турбонаддувом разом з фотельом, оснашченим еліктричними кавоварков з тостиром, жеби запамітала тотой vip-віпуск на всенькє життє. І до того високоифективне снодійне "Ружовий пІнґвін", після котрого спиш коли хочеш, де хочеш і в любій позі, курва, навит стоячи в шпагаті в мєстнім транваї по дорозі на роботу. Вно фист як пасує на курсах повишенія кльовофікації, загальношкільних зборах, шо тривают більше пів години та на єнчих ше більш виселих атракціях.
Хтось про фузию згадов. Тодий мама котроїсь учениці запропонувала до того ше й шуфлю з рискальом. Бо на холєру потрібна рушницє без лопати в наш чєс ?
- ТАК ! То вже давайте зразу екскаватор, - повів ше єден мудрий, - А замісто фузиї - гавбицю, курва !
Другі хтіли жирандоль їй презентувати, наподобі того, шо висит у Львові в костелі. Але то відпало, бо до того тре було би докупити ше й помешканє, бо в тім, шо вна жиє, крім самого жирандоля і свічОк, НІЦ би сі не помістило. Тай ХТО то тамка відтарабанит ? Навит кльова пошта не візьмесі !
- Пришніц тиж би сі придав, або джакузі, - мислила вголос мама неЄбиякої краси, вся в золотих пирстнєх і кульчіках. Говорила про духі, блищчєчі мешти на обцасах і всякій єнчий непотріб. Майткі і бюстоноші тіко не згадала, то дякуймо Богу, жи дав їй розУму в тім моменті.
- А може ше транвай купим ? Але нє, най тоті, шо типерка в пирший кляс підут, най вни купуют, би пані до школи сі не спізнювала ! - вставив свої п'єть пальців ше їден мудрагель.
- Тре тУнель ій вікопати під бльоком , як в того дірєктора, в Миколайови, би мАла де складати ружі на динь вчителє і восьме марца, - зло пожартував якийсь тато, власник фірми рітуальних послуг "Нізабудка".
В кінци кінців, купили елєктричну дошку і повісили ї на стіну. Вчитилька то увиділа і так сі втішила, шо підскокнула п'єть раз і збила люстру, котру презентували клясови попередні віпускники. Але, як втикнула ту цудо-дошку в розетку, оказалосі, жи тамка всьо в їрогліфах... Але то ніц, кажут теперка модно шваркотіти по-кітайскі....
Фертик ! А ви на шо сі розщедрили, повічте ми, люде ???

Завше ту і вічно ваш, Яків Кутовий.

Курна - бо ДІТИ заголовки читают, курва ! Жирандоль - вЕликий підсвічник Фертик - кінець, тарифа - таксі, фузія - рушницє, шуфля - совкова лопата, рискаль - штикова лопата, фотель - крісло, пришніц - душ, бльок - багатоповерховий будинок.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація