....Горєчі новини просто з Бухова і південного берига Нового Кропивника.
Би'сте знали, шо в нас ся робит......
В місті нафти, газу і води по годинах зачєлосі капітальне очишченнє. Наразі нарід прибирає правдиве сміттє, шо лежит по фосах, корчах та калабанях. Потомка,
певне, сі возьмут за то, шо в ґабінетах... О ! І то є фист як добре, бо при оказії, на території Бориславводошкандалю під трачинєм і бланками квітанцій за послуги, мєстні депутати найшли правдиву мініГЕС, правда троха недоукомпліктовану.
Хтіли ї здати на металолом, вже зателєфонували до вождя їдного плємєні, але ту сі появив Oleh Правий і спортив їм всю сатисфакцию від майбутньої купи грошів за жилізо. Олько зобразив із себе тирмінатора, опечатав той аґреґат і повів :
- I'll be back, курва !
І написав вЕликий трактат у фистбуку на ту тему. Типерка через него всьо місто має
у вівторок сі зібрати у міськовій раді і рішити, шо з тим всім робити.
В Дрогобичі Кличко нелегально сі зустрів з Кучмов. Тарасом. Головов міста !
За то, жи Тарас го прийняв, Віталька подарив му штири квадратові метри бруківки просто зі свойої обори під Кийовом, по котрій він шарґав боксерками чілих девіть літ. Тарас му віддячив і пообіцєв, жи пришле му в столицю два крази шутру, котрий лежит на матадорі вже єдинайціть років і легко заріс травов.
На тім тижні в місті спудеїв і Котермака сталасі ше їдна, не менш важлива подія. З файного міста Тернопіль стартувала перша партия паперової ґазети " Медіум Дрогобиччини". Головний реАктор і контактер з позасвітами Марія Дрогобицка запросила навит циганского барона зі Сваляви на тото свєто. Він залишив празник всіх циганів і просто звіттам прискакав на правдивім коні Шариф Дансер.
Я нікому нич не бду оповідав про спонсорів і хто то всьо порішав і поклєїв, але з вас, пані Маріє, флєшка доброго старого Hennessy Beaute du Siecle Cognac. Чули'сте, Philip Йоґуртшніцель ? В маю, як прибудете в Неньку, завітаєм до Марисі на каву з коняком.
В Трускавци і Східници тиж всьо люкс і спок, здихлі приїжжєют ригулярно, поволи п'ют воду, мастят сі глинов з берегів Стрия і Тисмениці і вигулюют спортивні костюми вечорами на дептаку.
В п'єтницю був у брата, в Лємберґу. З вікна його хати видів, як єден хлоп йшов си, певне, з хресної дороги, бо був змордований, кидало ним по корчах і до асвальту багато раз. Так сі стало, жи в певнім моменті він не зміг встати, мабуть молитви дали фист в голову ? То він сі положив коло баюри і лежит. Не пройшло і п'єть мінут, як надлетів хлопчиско і давай го підоймати, а той сі сопротівляє, не встає. Тодий надходит ше єден і вни разом потєгнули го, певне домів. Два рятівники за п'єть мінут !!! То є двайціть штири на годину, курва ! І хто ми типерка повість, шо в нас нема порєдних людей, га ???
А ше у Львові "Карпати" знов заграли у футбол ! На цей раз в ніч'ю !

Просто з Бухова всіх люб'ю і цілюю завше ваш, Яків Кутовий.

*Бухів - читай А знаjeте як в Схiдници на медведiв полюют?

PeSe. На знимці - новозбудований порт на південному беризі Нового Кропивника.

jakiv.kutowyj
Яків Кутовий

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація