Не гугліть - з латини це - "Світячи іншим, згораю сам" - "відомо що в XVII ст. ця фраза стала девізом голландського лікаря Ніколаса ван Тульпа, який наполягав, щоб емблемою лікування стала запалена свічка, як символ лікарів, які відправлялися у гарячі точки".

Зачепила тема "щеплень". В лапках - бо зачепила тема саме українських щеплень.

Всі пам'ятають не маючу аналогів кампанію з утилізації перезамороженої живої поліовакцини в 2015 році. Офіційно це називалось дещо інакше: "ВООЗ і ЮНІСЕФ рятують відсталу Україну від поліомієліту". Кампанія була безпрецедентна - з багатотуровими щепленями всього, що рухалось, розштовхуванням того, що не рухалось, бігбордами і наліпками на стовпах, СМСками і погрозами на телефон в стилі провінційних колекторських "бригад". Само собою - з численими ускладненнями, невизнаними смертями і "всєм, что потрєбуєтса впрєдь".
Хто не пам'ятає, може освіжити свою пам'ять за цим посиланням: https://dibrov-s.livejournal.com/447124.html.
Багато дітей постраждало - я передвзято суджу по спустілих групах садочку і школі - батьки тижнями і місяцями боролись з невідомо звідки з'явившимися "важкими ГРВІ".
Але мало хто пам'ятає, що головний виконавець і співорганізатор тієї істерії - тодішній замміністра Перегинець теж постраждав. "Поліомієліт повернувся в Україну" - лякали нас його білборди - а от автор - полишив. Цілющий клімат Печерських пагорбів він змінив на суворе Приполяр'я - його, як справжнього солдата медицини, перевели на передову боротьби з інфекціями - в дикий ̶М̶о̶г̶а̶д̶і̶ш̶о̶ Копенгаген, в Данію. В Регіональне Європейське Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Де він і потерпає досі. Про важке життя колишнього замміністра свідчить його декларація за той 2016 р, що зламав його долю - в ній, окрім зарплати в Мінздраві (на яку в дикий Данщині можна хіба що випити пива) і відкладених з цієї зарплати півміліона доларів (переважно, готівкою), задекларована також і нова зарплата в ВООЗ (1 243 039 грн).
Життя на передовій боротьби за ЗОЖ таке бентежне, що знедолений чиновник отримав також житлову субсидію (!) 178 693 грн. І - увага - одноразову матеріальну допомогу при переїзді - 1560427 - ОДИН МІЛІОН П'ЯТСОТ ШІСТДЕСЯТ ТИСЯЧ ЧОТИРИСТА ДВАДЦЯТЬ СІМ ГРИВЕНЬ 00 КОП.

https://declarations.com.ua/…/nacp_74d41839-1735-4ee3-ac96-…

Як казав ще один український знедолений свого часу: "Дальшє дадумайтє самі..."

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація