Robbery in law in Lviv.
В Україні існує ТІЛЬКИ одне місто, де після втечі ЗЕКа всі виконавці незаконно по кілька раз відкривають виконавчі провадження за рішеннями судів від початку тисячоліття. Всі судді районних судів, порушуючи вимоги законодавства, допомагають їм в ЦЬОМУ. І є ще така структура ЛМКП "Львівтеплоенерго", яка ТІЛЬКИ отримує з судів дублікати виконавчих листів по справах 15-річної давності, які вимагала для себе виконавча служба і несе їх в виконавчу службу з проханням відкрити виконавче провадження за рішенням суду про стягнення боргу ніби-то від 2016 року (чого ЦЕ так ? ).

В Шевченківському суді розглядається подання начальника ВДВС Шевченківського району за 2012 рік про видачу дубліката виконавчого листа по справі №2-1438/2005 .Відповідно до вимог ст. 11 Закону України «Про виконавче провадження», начальник Шевченківського ВДВС не мав права звертатися до суду із поданням про видачу дубліката виконавчого листа, оскільки він не вів виконавче провадження. Крім того, пропущений строк на пред'явлення виконавчого листа до виконання (один рік з 2005 року).
Але поки що ВСІ судді районних судів Львова незаконно задовільняють такі подання. Потім незаконно віддають дублікат виконавчого листа Львівтеплоенерго. Львівтеплоенерго пише заяву в виконавчу: відкрийте перше виконавче провадження за рішенням суду про борг від 2016 року.
Фактично іде імітація судового розгляду. Суддя тричі проігнорував мою заяву про те, що довіреність представника начальника ВДВС неналежна. Суддя посміхався на відповідь неналежного представника начальника ВДВС щодо того, що в законах не передбачено права подавати такі подання начальнику.
Суддя рекомендував представнику Львівтеплоенерго. ЯК відповідати на мої питання, щоб імітація судового розгляду виглядала КРАЩЕ.
Ще раз звертаюся до своїх друзів @Ярослав Жукровський Gia Getsadze Павло Петренко: дайте вказівку виконавцям припинити ЦЮ вакханалію .
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=721866194592419&set=gm.881274635240903&type=1&theater
https://www.facebook.com/zahyst/posts/1134999409849623
Безбожне здирництво - Львів

ihor.hook
Ігор Гук

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації