Всі львів'яни розуміють, що конче необхідно сформувати та зареєструвати НОВИЙ Статут територіальної громади міста Львова.
Зараз існує Статут територіальної громади міста Львова, затверджений ухвалою Львівської міської ради № 1649 від 28.03.2002. Там прописане відверте порушення Конституції України і багатьох законів України щодо включення у Львів територіальних громад сусіднього міста Винники і селищ Рудно та Брюховичі.
Через ЦЕ 9 січня 2014 року Львівське міське управління юстиції відмовило в реєстрації змін до Статуту територіальної громади міста Львова. Цитата з Правового висновку ЛМУЮ:
«члени територіальної громади одного населеного пункту не можуть одночасно бути членами територіальної громади іншого населеного пункту».
Територіальні громади мають два нові ключові закони:
Про співробітництво територіальних громад,
Про добровільне об'єднання територіальних громад.
Новий Статут територіальної громади міста Львова треба формувати з врахуванням норм ЦИХ законів. Всі стосунки з двома селищами треба вирішувати за наслідком рішення територіальних громад про добровільне об'єднання. Всі стосунки територіальної громади міста Львова з територіальною громадою міста Винники треба змінити згідно вимог закону Про співробітництво територіальних громад. Закон України Про добровільне об'єднання територіальних громад не передбачає добровільного об'єднання ДВОХ міст.
Крім іншого в Статуті варто передбачити включення в виконком ЛМР представників територіальної громади від кожного району та представника від поліції та медицини. В опитуванні групи Львів ця думка набрала найбільше голосів
Головні норми нового Статуту територіальної громади міста Львова представники територіальної громади можуть обговорити в інтернеті та ЗМІ, включаючи опитування.
Підтримайте ! http://e-dem.in.ua/lviv/Petition/View/70

0d29061935-.jpg