ГО та зміни до Конституції з децентралізацією та добровільним об'єднанням територіальних громад.
25 листопада був на конференції щодо можливості активістів допомагати територіальним громадам. Я розділяю скептицизм голови ЛОР Олексадра Ганущина щодо можливостей влади щось покращувати. Я абсолютно і повністю підтримую вислів заступника голови ЛОДА Ростислава Замлинського щодо того, що об'єднувати територіальні громади треба ТІЛЬКИ добровільно.
Я сказав, що для популяризації діяльності активістів їх варто більше показувати по телевізору (Олександр Ганущин, чи не можна на Телекомпанія "Львів-ТБ" запустити окрему передачу про зміни до Конституції, децентралізацію та добровільне об'єднання територіальних громад ?).
Далі я змушений був дуже коротко відреагувати на певні моменти з довгих тирад Юрій Ганущак. Він сказав, що хочуть в ВР голосувати зміни до Конституції без норм про ОСОБЛИВИЙ СТАТУС. Але він проти - бо це незаконно. Він хоче, щоб був проголосований в 300 голосів весь текст, а ті хто проти - діють за вказівкою Путіна. Всім, що сиділи напроти нього, він заявив, що там все так складно, що ніхто з нас в цьому нічого не розуміє, тому ми ЗОБОВЯЗАНІ повірити Венеційській комісії.
На це я відповів, що ні для кого не є секретом ТЕ, що це Путін заставляє українців змінювати Конституція України, щоб зробити собі на Донбасі автономію, яка ніяк не підкоряється українській владі, але фінансується з українського бюджету. Ось доказ - https://www.youtube.com/watch?v=cnKwhtLjy-A. А Захід в цьому підтримує Путіна. Крім того, я нагадав, що Президент Порошенко після голосування в першому читанні заявив, що поки ерефія не виведе з України всі війська та зброю - ніхто не буде більше виносити на голосування цей проект. Я заявив, що цей проект українці ніколи не проголосують в 300 голосів. (Треба для обєктивності зауважити, що Юрій Ганущак висловлював і таку думку, що добровільне обєднання територіальних громад все одно пройде, навіть якщо гібридний проект змін до Конституції щодо децентралізації не проголосують - треба буде просто ретельніше виписувати закони).
Я хотів би, щоб українці перечитали Окрему думку Миколи Мельника https://www.facebook.com/groups/zalviv/884553794912987/
https://www.facebook.com/notes/ihor-hook/конституційна-афера/480916848687356/. І якщо хтось хоче дуже наполегливо впарювати віру в зміни, то хочу запитати, де Ви були, коли Янукович узурпував владу і через ЦЕ загинула Небесна Сотня і потім тисячі українців на війні з ерефією ? Оксана Куманська-Нор в січні 2014 року (ще при наявності ЗЕКА і всієї його банди) організувала на юридичному факультеті ЛДУ конференцію Про відновлення фактичної дії Конституції України 2004 року. Про те саме дуже аргументовано тоді писав Микола Мельник. Що заявила побожна Венеційська комісія щодо узурпації влади Януковичем ? Чи може ВСІ на смерть забули нищівну критику Венеційської комісії такого самого тексту проекту змін (правда, без особливого статусу) минулого року ?
Українці, думаймо своїми головами! Хто не здатен - читайте Миколу Мельника :)
https://www.facebook.com/ihor.hook
https://www.facebook.com/groups/zalviv/
https://www.facebook.com/Statuty/Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація