site.ua
член клубу

Державний Секретар США Ентоні Блінкен та заступниця Держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд, прилетівши в Україну, не поспішали зустрітися з Зеленським.

Спочатку високоповажна делегація зустрілася з Петром Порошенком, в форматі, який він і запропонував - в "обгортці" зустрічі з лідерами фракцій.

Чому так? Бо всім вже загальновідома "тонка душевна організація", а іншими словами - гіперболізоване неадекватне Его пана Зеленського, для якого усвідомлення цього факту може бути вкрай болючим - може і заплакать.

Зустріч, ініційована Порошенком, була повністю закрита, без журналістів, фотографів та сторонніх людей. Бо тільки так і можливо провести відверту розмову по душам, а не протокольну нараду для галочки.

Таким чином делегація отримала правдиву інформацію про стан справ в державі від Петра Порошенка, якому очевидно довіряють найбільше.

Іншими словами - була проведена дієва артпідготовка перед зустріччю представників США з Зеленським.

Петро Порошенко є давнім другом гостей та виклав їм чітке стратегічне бачення пріоритетів українсько-американського партнерства та дорожню карту євроатлантичних реформ. Звернув увагу на руйнування зеленою владою антикорупційної інфраструктури та підкреслив, що зараз боротьба з корупцією підміняється волюнтаристськими рішеннями та повною юридичною безграмотністю.

igor.artiushenko
Ігор Артюшенко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації