Зараз Зелені звитяжно воюють проти медведчука. Під певним кутом може здатись, що це проукраїнська політика державника і патріота зеленського. Але це боротьба за ватний електорат. Цікава боротьба за ватний електорат. Just business. З чисто прагматичної точки зору, це єдино правильна стратегія для зелених — знищити опзж і захопити проросійський електорат. Але ж це до проукраїнської діяльності має не більший стосунок ніж попередне знищення опоблоку мураева-вілкула медведчуком. Міжвидова боротьба вати.

Бо виборець медведчука і зеленського — це ватний електорат «нужен мір» і «нада перестать стрелять» який туди-сюди перетікає в замкненому сосуді — між опзж і зеленими; від опзж до слуг народу, від слуг народу до опзж. Це так само як опоблок забрав собі елекорат комуністів і партії регіонів, а потім опзж забрав електорат опоблоку. І так само слуга народу хоче забрати собі цей такий бажаний електорат. Електорат на якому їде машина популізму. Проукраїнський електорат — це інший замкнений сосуд, інша замкнена екосистема в якій йде своя боротьба за прокраїнський електорат. Там свої правила і лінії водорозділу. Основий — за і проти Порошенка. Власне боротьба за електорат «проукраїнський але не за Порошенко» розвернеться між Голосом, Кличком, Гройманом та іншими подібними персонажами. І за ці 5% розвернеться найзапекліша боротьба.


P.S. А в поданні Венедіктова зазначає, що місцезнаходження медведчука невідомо. А позавчора звісно не можна було його спіймати коли він цілий день піарився біля капіщ 9-мая. Бо Венедіктова відмічала день пабеді. Який же цирк.