• 2 роки тому
  • Авто
  • 1 444
  • 1
  • 1

Погляд на легалізацію авто з еврономерами від пересічного пішохода.

По механізму легалізації, коротко, не вдаючись у деталі: тільки перереєстрація на українські номери, з виплатою необхідних податків і зборів. Податки і збори, в свою чергу, мають бути мінімізовані, а реєстрація спрощена.

Як людину, яка ще не має авто, але в майбутньому розглядає можливість його придбання, здешевшання іноземних авто не може не радувати. Адже за кільки тисяч євро можна буде купити не убитий на наших дорогах Сенс, а якогось старенького, але в пристойному стані європейця.

З іншого боку, є власник Сенса, який тепер не зможе його продати. Також є власники авто, які придбали їх в Україні за чималі гроші, і зараз не зможуть продати, бо вони знеціняться.

Українці мають право на доступний транспорт, це питання не обговорюється, але задача держави враховувати інтереси усіх громадян, у т.ч. власників авто на українських номерах. Повинен бути напрацьований механізм поступового зменшення ввізного мита, посилений контроль за дотриманням ПДР, розроблені програми перепідготовки водіїв, створені умови для комфортного пересування як авто, так і пішоходів з велосипедистами. І власники авто з “євробляхами” повинні це розуміти.

evgeniy.maslak
Євгеній Маслак

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація