site.ua
член клубу

Укрзалізниця оприлюднила фінплан. Така відверта і нахабна явка з повинною - це щось нове. Від фінплану просто смердить корупцією. Витрати на сировину і обслуговування рухомого складу проти 2019 р. зросли на 83%!!! Це - на тлі падіння в світі цін на нафту.

Витрати дизпалива на УЗ оцінені у 53,7 кг на 10 тис км, при тому що у вщент корумпованій Росії - 28 кг. Заявлений тариф на електрику на чверть (!) перевищує середньозважений за січень-червень. Все це на тлі того, що УЗ планує ЗМЕНШИТИ обсяги перевезень на 6,9%.

Натомість адмінвитрати планується збільшити на 57%. Ну, правильно - Сіроже "Квартирному" Лешенко треба ж з чьогось велику зарплатню платити?! Не даремно ж в правлінні УЗ засідає!

До всього цього - вишенька на тортак. Про це ще не пише преса, але троє працівників УЗ, з якими щойно довелося говорити, розповіли що на їхньому підприємстві проходять масові скорочення працівників. Вам все зрозуміло?

Нагадаю. За президента Порошенка Укрзалізниця ВПЕРШЕ за багато років стала прибутковою. А потім люди зробили владою "просто хороших хлопців". І зараз "хороші хлопці", держпідприємство зроблене прибутковим за Порошенка розкрадають мов пацюки комору. Бо якщо от ці, до речі - офіційні показники фінплану УЗ НЕ ознака масштабної корупції - я не знаю що таке взагалі ознаки корупції. І де реакція НАБУ, САП, ДБР?

Агов! Розкажіть тепер нам про Кононенка, про Гладковського, про смотрящих? Зрештою - про що говорити? Наш народ так ні чорта не зрозумів, і знову з натхненням готовий голосувати за акторів "бо хлопець він - хороший!"

У всьому світі люди знають, що хороших політиків і управлінців не буває за визначенням - бо безгрішні тільки янголи божі, а гріхи політиків знаходять і відкривають цілі колективи. Але. Результати дають не "чесні та непорочні", результати дають професіонали. Гарні управлінці. Організатори і менеджери. Тому на Заході у владу обирають "кращіх з гірших" і категорично не вірять "просто хорошим". Схоже Україна мусить роками обпікатися на "просто хороших хлопцях", аби збагнути цю просто істину. Укрзалізниця - приклад.

УЗ нещодавно була прибутковою. А потім у владу обрали "хороших хлопців". "Нові обличчя". Тих хто "хакнули країну". Вони продовжують "хакати" тобто - ламати. Нічого іншого вони не вміють.

dmitro.vovnyanko
Дмитро Калинчук

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації