Пане президенте, хоча в країні і відбуваються деякі позитивні зміни, але вони практично не змінюють ситуації на краще. Бо замість створення чесних правил серйозної державної гри, продовжується слизька чиновницька гра в доволі посереднього дурника.

Почув чергову новину про заплановані кабміном чиновні зарплати і зрозумів те, що не хочуть наші кабінетні мудрагелі переходити на чесні розрахунки своїх зарплат… Не хочуть!

Хоча запропоновані оклади від 33 до 38 тисяч (це 3-3,5 середні зарплати), стають більш-менш прийнятними в народі, але ж залишаються щомісячні премії – двічі по 200% процентів на оклад. Беремо олівець, рахуємо…І?

Як не дивно, виходить що наші хитро зроблені чиновники показують народу все той же середньо-зарплатний чиновницький хрін, тільки тепер в нього ще більший вид збоку)))

------------------------------------------------------

В попередній статті, "...пожалійте Дубілета" – я схематично окреслював можливі шляхи наведення ладу в отриманні управлінських зарплат.

Де для дійсно чесного розрахунку треба брати не надуту середню, а реальну МІНІМАЛЬНУ зарплату.

Таку ж схему, розроблену на основі МІНІМАЛЬНОЇ зарплати – можна доробити та прикласти до оплати праці трудівників в виробничій сфері по новому Трудовому кодексу. Тобто – при бажанні можна змінити державу та життя громадян! Але ж не чують і не бажають чути…

------------------------------------------------------

Тож, пане президенте, щоб змінити щось на краще та повернути хоч когось в Україну – забороніть своїм клеркам гратися в посереднього дурника.

Бо така середньостатистична зарплатна палиця, має два кінці і одним із них, доволі боляче б’є по вашому рейтингу)))

Державі давно потрібні чесні, прозорі закони та правила.

І всі розрахунки треба робити тільки на показниках МІНІМАЛЬНИХ зарплат, пенсій чи прожиткового мінімуму.

Слизькі, облудні розмови про середню зарплату потрібно забути чи просто забороняти!

Тому що такі маніпулятивні середньостатистичні дані – приховують елементарну жадібність та бездарність тисяч управлінців, які на основі росту середньої зарплати накручують собі непомірні виплати…

Вже навіть першоклашкам-школярам зрозуміло яким чином росте середня зарплата. Як фантастичні зарплати-премії, отримані вітренками-коболевими-смілянськими.. впливають на ріст показників середньої зарплати. (далі С\З)

І що з того росту? Окрім красиво намальованих графіків в кабінеті Гончарука, яка користь державі і народу від того, що ці глитаї отримали мільйони і прискорили ріст С\З?

Пане президенте – розкажіть Гончаруку… і майбутньому прем’єру, чому не можна розрахунки чиновних виплат робити через показники С\З.

Не можна, бо С\З - це самообман або ж злочин!

Задайте йому нескладне арифметичне завдання – нехай візьме олівець і спробує порахувати як впливає ріст середньої зарплати на рівень життя трудового українського народу?

Може він зрозуміє, що відбувається при такому маніпулятивному рості?

Може тоді він впевниться в тому, що за цією облудною схемою росту С\З, росте і буде рости тільки чиновна зарплата!

Зрозуміє, що при цьому рівень життя тотальної більшості українського народу не поліпшується навіть на копійку.

І навпаки – С\З росте, а рівень життя з кожним роком стає дедалі гіршим…

----------------------------------------------

зі… пане президенте, чому чиновники не хочуть нічого міняти?

Вас не дивує їхня впертість та така настирна маніпулятивна гра, яка підриває ваш суспільний рейтинг та державницький імідж?

Гра, яка схожа на професійну дурість або ж узгоджений із попередниками злочин…

…не заперечую проти поширення…

13.02.20

dmitro.step
Дмитро Степ

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації