

12 000 трупів.

Кожна одиниця - це одна людина.

У кожної цієї людини є - родичі.

Це 12 000 сімей страждання.

Це 12 000 раз болі.

Це 12 000 крові.

Це 12 000 людей котрі не скажуть вам "Привіт! Як справи?".

Це 12 000 людей котрі вже не зможуть побачитись з рідними.

Це 12 000 яких зараз серед вас просто нема... Представте що одного вашого знайомого нема. Назавжди. Як ваші відчуття? Лячно, так?

Це 12 000 людей з котрими б ви могли створити нові сім'ї.

Це 12 000 ваших співвітчизників.

Це 12 000 ваших. Тих хто пішов на фронт.

Це 12 000 вас. Вашої смерті. Разом з ними.

Не болить?Українці так звикли жалітись, що це аж огидно. Ці одвічні "чому Я не сокіл, чому не літаю", чи "мужиками називають, а подданством дорікають".

Вам самим від цього не огидно? Не огидно вам бути Іллірією, а не Римом?

Людина має право називатись людиною лише тоді - коли кожного дня вона перевершує себе самого, робить себе кращім. Лише тоді ти людина.

Зараз перед світом та й Україною є три дороги.

1) Перший шлях - це дорога свині. Це увесь цей "боді позитив" й інше. Це те що знищує людину та витравлює з неї її саму. Витравлює гордість за свої звершення, витравлює саму сутність людини, те що її відрізняє від худоби.

Чому усі ці свині "бодіпозитивщіки" лікуються у лікарнях, приймають антибіотики, чому вони лікують свої зломані кістки? Це ж бодіпозитив? Насолоджуйся тим що ти вмираєш. Насолоджуйся усією цією ідеологією! Чого ж ти намагаєшся усім розповісти, що це якось не так працює? Чого ви, нікчеми, говорите що повільно вмирати - це позитивно?)

Ні.

Такого ніколи не буде. Це лише знищення людства. Буквальне. Намагання з людини худобу. Тобі ж потрібно вижити?) Так, а хто там твій сюзерен, як у середньовіччі, тебе не має стосуватись?) Так?) Система свинячого рила?) Система свинороссців?)

Ні, гарне тіло - дає більшу поживу до інтелекту, дає більшу поживу до систематичного розвитку у всіх сферах, та змогу захистити себе. Зменшує вплив на тебе поганих речовин. Покращує здоров'є та продовжує молодість. А що головне - приваблює жінок чи чоловіків.

2) Другий шлях - це лайна. Це коли каже такі слова "а яка різниця якою мовою спілкуватись" котра ніякої окрім россійської не знає, не спілкується й погляд цього лайна направле до сільського сартиру.

Такі люди в Україні йдуть разом з людьми-свинями, це штучно виведені люди з травмою геноциду. Але! Вони ж лайно не тому що вони такі скляні, що в них травма. Ні. Вони лайно-свини тому що їх це не озлобило. Їх це знищило. Усе людське що робить людину людиною, це Гордість, Самоповага, Відвага, вміння домовлятись, вміння ставите Суспільне вище Свого (це рідко коли стається у людському житті), а що саме головне - вони знищили Відповідальність. Але вони винні у цьому. Бо вони склали сброю та дали це зробити з собою, а потім з їх дітьми, а потім з їх онуками. Вони лайно тому що своїми діями життя своїх Дітей та Онуків поклали собі на радість. А це повинно бути о'контре. Це дорослий має жертвувати собою - щоб його дитина краще жила. Це Відповідальність дорослого.

3) Третій шлях - це шлях Тигра чи Локомотива. Це шлях тих кого не зломив геноцид. Війна. Котрий має Відповідальність, має Гордість, має Самоповагу.

Це не ідеальний Українець, ні. Це не ідеальна людина теж. Це проста людина, котра карабкається та домогається свого. Котра йде у перед та робить себе краще, краще робить своє життя, краще робить життя своїх дітей. Він краще робить для країни, коли це потрібно.

Й це не супер істота, це проста й нормальна людина у інших країнах.

Й лише в Україні після 12 000 трупів можна так казати, що треба замиритись, просто перестати стріляти й скласти зброю.

Вам вибирати.


dmitri.quatermain
Dima Quatermain

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації