site.ua
член клубу

Що хочеться побажати в День Конституції?

1. Щоб Нова Українська Конституція базувалася на новому стратегічному баченні країні, містила відповідь на запитання чому ми разом і чого ми прагнемо.

2. Щоб Конституція була інфографічною, зналася і розумілася всіма громадянами.

3. Щоб як Нова, так і існуюча Конституції поважалися як головний закон. І якщо парламентсько-президентська республіка - то це було правилом повідники для лідерів; якщо написано в статті 14, що право власності в громадянина на землю є, то жоден «мораторій» не може це заборонити.

4. Щоб суди - і Конституційний - судили по праву, а не по політичній необхідності.

5. Щоб в Новій Конституції в аналогу статті 5 було закріплено право і обов’язок народу на повстання, якщо нехтуються його інші права.

6. Щоб Нова Конституція не залишала можливості подвійного трактування: Україна — це країна свобод і відповідальності; людей які мислять критично і беруть на себе відповідальність за добробут родини, її медичне забезпечення і освіту. А сервісна держава надає рівні можливості, захист прав і безпеку і дбає про тих, хто не може подбати про себе.

7. Щоб в Новій Конституції - яка, сподіваюсь, буде інноваційною для всього світу - було виписане можливість подвійного громадянства для всіх, хто любить Україну, хто хоче бути громадянином України і не є громадянином країн-агресорів.

dligach
Андрій Длігач

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації