site.ua
член клубу

1-го лютого 2016 року, французький телеканал "Canal+", у вечірньому ефірі, показує пропагандистскький, антиукраїнскький фільм режисера Поля Морейро, "Маски революції". Українська громадськість вибухає праведним гнівом. Тисячі обурених громадян пишуть гнівні коментарі на офіційній сторінці "Canal+", та сторінці даного фільму. Реагує також і офіційний українский дипкорпус.

21-го лютого 2016 року , в день роковин розстрілу "Небесної сотні", коли Україна поминає жертв трагічних подій на Майдані, польський телеканал TVN24 показав у програмі "Ева Еварт" скандальний французький фільм "Маски революції".

Стрічка показує події на київському Євромайдані як бунт радикалів-націоналістів; фільм сповнений алюзіями на провідну роль США в українських подіях дворічної давнини, натякає, що російська анексія Криму мала підстави та була закономірною.

Реагує також і офіційний українский дипкорпус.

Цьогож дня, Шеф-редактор телеканалу "Інтер" і громадянка Росії Марія Столярова в прямому ефірі жорстоко образила Небесну Сотню.

Під час прямого ефіру з Майдану Незалежності журналіст телеканалу спілкувалася з родичами загиблих в лютому 2014 року активістів. Голос за кадром, який належить Столяровій, перервав трансляцію зі словами "Ну-ка давайте закінчуйте цю х*йню".

Українська громадськість вибухає праведним гнівом. Тисячі обурених громадян пишуть гнівні коментарі на офіційній сторінці каналу "Інтер".

22-го лютого у мережі зявляється відео з Майдану, де махрова ватниця, та "запутінка", не боячись закликає вбивати солдат ЗСУ, називає їх вбивцями, а загинувших активістів Майдану фашистами та "бєндєравцамі". І це не де-небудь на площі Леніна в Донецьку, це на Майдані, окропленому кровью патріотів.

Виходячи з усього цього, в мене виникає декілька питань до влади:

1. Коли ми побачимо дієві кроки, щодо захисту інформаційного поля України?

2. Коли Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення почне нарешті реагувати на відвертих українофобів, що з екранів загальнокраїнських телеканалів пропагують "кремлівські ідеї"?

3. Коли нарешті буде прийнятий закон, що дозволяв би позбавляти громадянства осіб, котрі виступають проти України, як один з способів боротьби з "запутінською" наволоччю?

Чому українець, по закінченню двох років після Майдану, повинен відчувати цей дискомфорт у свої власній державі?

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація