Що ж, схоже що позбавлення Міхеїла Саакашвілі громадянства не є фейком. Хтось зараз радіє, хтось обурюється. Я з останніх. Міхо неоднозначний, іноді істеричний, його можна любити і ненавидіти, можна вірити в нього або розчаровуватись.

Мова про інше.

Українське громадянство, виходить, якась незрозуміла фігня, яку можна давати, якої можна позбавляти в залежності від того, чи вигідна людина сьогодні президенту чи ні. Два роки тому Міхо був бажаним гостем. Громадянство дали швидко, швидко дали пост. Коли Саакашвілі почав грати в свою гру (не будемо її оцінювати), "раптом" з'ясувалося, що на Міхеїла у Грузії заведена карна справа. Совпадєніє?

До речі, мабуть йдеться про справу, по якій Саакашвілі незаконно купляв собі костюми. Тут треба ставити смайлік.

Ще виявилось, що ті, хто так не люблять Саакашвілі, закидаючи йому істеричність сьогодні так само істерично у Фейсбуці то відкривали шампанське, то кидалися на амбразуру во славу президента. Будьте послідовними та чемними, добродії.

Ну і ще виявилося, що Петро Олексійович мстивий політик, що дуже любить ручне управління. Що й треба було довести. Вчителі були хороші. Так само в ручному режимі можна було б дати громадянство тим іноземцям, які добровольцями воюють та воювали за Україну. Але ж ні, тут бюрократичні процедури розтягуються на роки. Або в ручному режимі можна було б вже давно, без порушення Конституції підписати закон про амністію. Але, добрі вчителі та спадкова любов до ручного управління даються в знаки.

І ще. За логікою, якщо при наданні громадянства хтось про**бав карну справу проти Саакашвілі, не перевірив ретельно, то має бути покараний. Але ж не шукайте логіку. Закони діють так, як захоче голова держави. Тобто, не буде покараний ніхто.

Навіть не хочеться займатися бюрократичною казуїстикою, з'ясовувати де, який пункт і якого закону був порушений. Чи вірно була складена заява на отримання громадянства. Чи стоїть за цим якась висока мета на кшталт вірогідного "обміну" Черновецього на Саакашвілі. Це має значення тільки як фіговий листочок для прикриття чисто політичної розправи, яка лежить на поверхні.

Можна ненавидіти Саакашвілі, але він хоча б грає на боці України. А чи грають на боці України оппоблоківці чи Ахмєтов з Медведчуком? Ні, просто з ними легше домовитися. Всі виросли в одній українській політиці. Вчителі одні й ті ж.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація