Сьогодні відбулася пресконференція Президента України. І спричинила цілком очікувані емоції серед українців. Хрончіні хейтери Президента продовжують (як і рік до цього) акцентувати увагу на негативі, навіть якщо вони його самі і придумали, а невиліковні прихильники - шукати і вигадувати все нові і нові перемоги Президента.

Насправді, особисто автору цих рядків, в очі кинулися декілька моментів:

- на відміну від попереднього прес-марафону, захід тривав відносно не довго. Півроку тому прес-марафон забрав увагу усіх на стільки часу, скільки кожен був фізично здатен витримати і це безумовна перемога команди Зеленського. Цього разу такого не було, і цілком логічно. Не можна переводити екстраординарні події в буденність.

- за рік Президент практично ідеально говорить українською. Точно краще за левову частку українців. І це є надважливо.

- за змістом питань, журналісти зробили висновки з прес-марафону, проте недостатні. Президент підготовлений краще. Пресконференція - це не місце для висловлювання журналістами власних думок чи громадянської позиції. А рівень самолюбовання своїми питаннями відверто не відповідав рівню таких питань. Тому Зеленський спокійно пройшов і їх.

Тому можу лише підвердити висновки зроблені півроку тому:

1. команда Зеленського розуміє медіа-спільноту набагато краще ніж вони самі себе;
2. продовжується пряме спілкування з виборцем (іноді до цього залучають журналістів);


А щодо змістів чи візії… На них немає запиту ні серед самого суспільства ні серед журналістів, як його зрізу. Тому і відповідей не було. А як не було акценту на змісті - була форма. І в цій формі, щирість Зеленського була першопланова.

bohdanbondarenko
Bohdan Bondarenko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації