Останні 2 роки в країні розпочалися зміни на покращення, які підняли на поверхню усі проблеми та хитрощі про які раніше ніхто не знав. Одним словом розпочався хаос як в людей в голові ,так і в конторах що займаються обслуговуванням та нарахуванням комунальних платежів. Дивує ситуація, що самі ж люди критикують владу , тому що та заважає їм хитрувати та прокручувати якісь афери чи то з нерухомістю, авто і т.д. Сьогодні вирішив сходити в газконтору та стати на чергу встановлення лічильника, так як купив нову квартиру і попередні мешканці його не мали.

Я був здивований ще на рецепшені, коли дівчина в мене запитала чи я хочу безкоштовно чи за гроші ( малась на увазі сумма від 3500 до 4000 грн ). Я написав заяву на безкоштовне встановлення і поцікавився ситуацією по будинку, на що мені відповіли, що мало % того що мені безкоштовно встановлять його тому що на будинку стоїть загальнобудинковий лічильник ( по ньому нараховується не менше 9 м.куб. газу на людину )..... Я був готовий до цієї відповіді і запитав хто його встановлював декілька років тому, якщо ніхто з мешканців це не підписував, а по закону його так не мають право встановлювати, та і 9 кубів на людину це "нонсенс" на що мені відповіли: "ви зараз нічого нікому не докажете". Ось так працює або "бореться" в нас в країні монополія пана Фірташа з державою та останніми законами та заявами влади. Я це все веду до того, що доки в країні не буде знята монополія з усіх установ які надають комунальні послуги населенню, до тих пір не буде порядку. Навести цей порядок можна лише одним чином - це забрати в державну власність підприємства Ахметова, Фірташа, а також телеканали багатьох інших олігархів які не правильно впливають на психологію людей в країні.

На жаль ,люди не зрозуміють що всі незручності та проблеми. в країні це палки в колесах від цих олігархів та корупціонерів з якими почали боротися. Зміна влади зараз не потрібна, адже як сказав один філософ: " немає сенсу змінювати лодку, якщо не навчились самі гребти веслами". Весла - це народ, яких відіграє найважливішу роль в державі.artyom.zavalnyi
Artyom Zavalnyi

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація