site.ua
топ-автор

Що можна робити, коли ворог на порозі? Звісно ж верещати і все таке. А треба робити одне - гуртувати людей, перевіряти їх готовність та проводити психологічну "накачку". Але для цього треба БУТИ, а не ЗДАВАТИСЬ.

Реагуючи на загострення суспільно-політичної ситуації, накопичення російських військ на кордонах України та слабкість центральної влади, Рух Ветеранів України цими вихідними провів тестову відмобілізацію активу регіональних організацій!

Участь у зборах взяло більше двох тисяч учасників бойових дій з 15 областей. Своїми силами, майже без залучення державних ресурсів, ветерани поставили в умовний стрій декілька батальйонів резервістів оперативного резерву першої черги по всій країні.

13 квітня 2014 року офіційно почалось, так зване "АТО", а насправді - російсько-українська війна. Тоді ми не були готові до того, що нас чекало.

Сьогодні ми готові. У нас є потужна, відроджена з попелу армія. У нас є молоді, мотивовані командири. І у нас є оперативний резерв, який не забуває своє головне призначення - боротьба з окупантом!

Побратими та посестри на фронті! Нехай ця клята соціалка з її маршрутками, битвами при кадастрах та постійним скигленням не забиває вам розуміння - ті, хто нерозривно відчуває свій зв'язок з армією, готовий прийти вам на допомогу! Земля палатиме під ногами у росіян, і за кожен її метр вони сплачуватимуть страшну ціну!

А наш прапор ніколи не паде долу - адже його несуть мільйони. Українського солдата можна вбити, покалічити, взяти в полон - але неможливо перемогти.

Вітаю з народженням Корпусу Українського Резерву!

Слава Україні!

anton.kolumbet
Антон Колумбет

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації