Досить відомий ресурс Vox https://www.vox.com/почав з 2018 року показувати Крим російським.

Так почнемо спочатку з 2017, (скріншоти зроблені з мобільного телефону без редагування).

На цьому скріншоті було показано Крим українським. Правда замість Калінінграду, вони позначили російськими острови в Балтійському морі.

Тепер дивимося уважно на карту в відео за 2018 рік.

Тут чітко показано Крим російським. Також північна частина Кіпру досить дивно позначена. Позначено Косово. Тобто автори відео чітко знають, яку вони займають позицію.

Їдемо далі. Знову скрін за 2017.

Як бачите на тому скріншоті за 2017 Крим чітко показаний українським. Так само як і на наступному скріншоті.


Тепер розглянемо за 2018.

На ньому видно певну білу лінію, яка може сприйматися як кордон, хоча просто може бути не чітко позначено Перекопський перешийок. В попередній двох скріншотах ресурс старався чітко позначати територію Криму, щоб уникнути непорозуміння. Але все ж і до анексії рашкою Криму, існували карти де виглядало ніби Крим це острів. Тому ця карта спірна. Правда на цій карті позначана Південня Осетія як незалежна територія.


Наступна карта за 2017 де Крим українська територія.

Правда в наступному відео вони чітко позначають Крим російським і Південну Осетію(грузинська територія окупована рашкою) як незалежну.

Я розумію, що Vox в деяких відео за попередні роки показував, що Росія анексувала Крим. Наприклад в відео за 2016.

Але це все ж не стає аргументом, щоб показувати Крим російською територією та допомагати кремлівським шизофренікам своїми неправильними картами в відео легімітизувати анексію Криму.


Підписуйтеся на мій youtube канал, в ньому намагатимуся показувати проблеми(в втому числі в форматі запитань до відомих людей) та моє бачення їхнього певного вирішення.

Для чого створений влогу предсталено в наступному відео. Дякую за підтримку.anri.kovalchuk
Anri Kovalchuk

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації