Сидів в інтеренті і "випадково"(а як інакше) знайшов цікаве рішення суду Окленду Нової Зеландії (перекладати не буду, там можна все зрозуміти, посилання в кінці частини).

Коротке представлення: Молодий чоловік 33 роки, його дружина і дитина, приперлися в Нову Зеландію до сестри і тут хитрожопість прокинулась, памагітє, бабла хочем...

Інтродакш пропускаєм, поїхали

Перший учасник: батя- жертва хунти, помогітє мальчіку, а то хунта знайде...., маленький опис англійською (нумерацію зберігаю оригіналу):

[7] The father was born in Z town, Ukraine in 1982. At the time, the Ukraine was part of the Soviet Union. The father is ethnically Russian. He speaks Russian and cannot communicate in Ukrainian. He is Russian Orthodox Christian.

Я так розумію, останнє речення пояснює передостаннє..., окей, може невдалий жарт, нікого не ображаю, ідемо далі.

[9] In April 2001, the father was called for military service. The military medical commissioner found he was unfit for military service during peacetime, because of his asthma....[10] In the early 2000s, the father worked as a welder for a secret government military and industrial production company which produced military tanks.

Офігєть, military tanks, secret government military company, о-го-го, які ми круті.

[13] The father fears returning to the Ukraine because he would be required to serve in the Ukrainian military which is committing war crimes against his own ethnic Russian people.

Шо-ооо, Ukrainian military committing war crimes, яка там вата в голові, ще й пише про ущемленіє етнік рашен піпл, ----- в мене на таке одна відповідь, буряти і псковскі могилошукачі не є українськими громадянами, нема чого їм до нас на танках приїжджати, а те що хтось з громадян бере участь на стороні раші, то це ще перетворює агресію рашки в етнічний конфлікт.

[13] If he was required to undertake military service, he would “categorically refuse to do it” as he opposes killing ethnic Russians.

Стоп, нагадую, "буряти і псковскі могилошукачі не є українськими громадянами"

[14]...The conflict will continue until Crimea, Donbass, Donetsk and all other regions are returned to Ukrainian control and, he believes, will last a number of years.

Донбас пишеться з одним "s", а не з двома, запамятайте кляті послідовники гітлера(це я про путіньське кодло і їх вату, якщо хтось не так зрозумів), а нашим партнерам треба пояснити, що це не правильний переклад. А території обовязково повернемо, навіть якщо це потребуватиме багато часу, радянську імперію зла теж не за день відправили в історію.

[16] The father was a supporter of the former President Viktor Yanukovych. During the time of his presidency, the father worked in military production as a welder.

О-ооо, починається

[16] There was no discrimination against ethnic Russians in Ukraine during Yanukovych’s time.

Посилання можна?, а то шось пропагадою тухлою тхне, прітіснєніє рускіх, запрєти разговарівать, ну-ну, придумуйте.

[16] Yanukovych was illegally overthrown and the new authority of “Nazis” came to power with a strong divisive ideology.

Які нацисти?, де? В Україні тепер нацизму ще менше ніж за часів Януовоча. Ще й про ідеологію, сильну ідеологію,--- може чувак з путінською рашкою перепутав?

[16] The current president, Petro Poroshenko, supports and assists the “current Nazi situation to flourish”. Even though President Poroshenko states that Russia is the aggressor, it does not carry out a war with Russia, but internally against the ethnic Russian population in Ukraine. The Ukrainian military targets ethnic Russian civilians, who it mistakenly regards as separatists. It is Poroshenko’s Nazi ideology to eradicate all of the Russian population in Ukraine.

Текст немов з раші тудей скопійований. Чогось навіть у Львові є російськомовні школи, чомусь нікого з львівських росіян не вбивають, нема "на гіляках москаляків", про яку дискримінацію за етнічною ознакою? Нахабна пропаганда, їдемо далі.

[17] Because of his anti-Ukrainian government views, the father fears that he will be viewed as a separatist and detained, tortured or extra-judicially executed. The father is aware that there are billboards and hotlines in Ukraine set up for people to report those who they believe are separatists. The anti-Russian sentiment is so strong he believes the mere fact of speaking Russian or expressing any disagreement with authority will immediately put him at risk of ill-treatment by the authorities or others who are acting with impunity.

Шкода, що суд не призначив психіатричну медекспертизу. Хоча може закон там таке не позволяє. Я навіть не знаю, як культурно відповісти на таку пропаганду і не сказавши "ти шо йобн...й". Я навіть трошки знаю російську, хоча в школі не викладали. Навіть з зарубіжної 2 вірша на російській вивчив))). При потребі і ізраїтянину, і киргизу, і деяким громадянам Росії пояснював на російській. Я, представник покоління Незалежної України, народився на Західній Україні, прожив все життя в Прикарпатті і я якось не бігаю з сокирою за рашенспікер... Я так розумію, що Z town то місто "Zhopa" або можливо в нього в голові povna zhopa.

Трошки поміняю пункти місцями

[20] .... Although Z town is outside the official conflict zone....

Цікавенько..., а тепер те, за що в будь-якій країні заїхали б по морді.

[18]...The father would like to see Z town as independent or part of the Russian Federation, but does not go as far as wanting to fight for such ends.

Парт оф раша або незалежне, нічого собі як обнаглів і це 2015 рік. Добре, що хоч чемодан - айропорт, а не хелпінг окупантам.

Ой, наступні пункти я вже не можу, сорі, то нехай лікарі читають, а я попробую трохи виспатись.

Але на, мій погляд, найважливіше в цій справі, це як суд розглядав цю справу і які докази брав до уваги. ПОЧИТАЙТЕ. Бо це свідчення того, що ми погано доносимо інформацію до наших партнерів і це впливає на наш імідж. Нова Зеландія не так далеко в розумінні сучасного світу, крім того має гарний позитивний вплив на ряд країн Тихого океану.

http://www.austlii.edu.au/cgi-bin/viewdoc/nz/cases/NZIPT/2015/800749.html

P.S. Якщо комусь не важко, то напишіть маленький аналіз як суд розглядав справу, бо протягом 3 тижнів не матиму часу, чесно я не планував і це писати, але...

anri.kovalchuk
Anri Kovalchuk

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації