site.ua
член клубу

Взято з Телеграм політичних інсайдів.

Жодної крамоли - простий ланцюжок подій.

1). НАПК схвалило держфінансування 11 партій, які подолали 2% бар‘єр на парламентських виборах. Серед них і «Партія Шарія», проти чого виступали низка проукраїнських політиків та діячів, навіть петиція набрала необхідні для розгляду президентом 25 тисяч. Але Зеленський особисто вирішив не чіпати Шарія.

2). Шарій працює з Портновим, який штампує позови на Порошенка. І постійно тролить та мочить 5-го президента, а ще «Оппоплатформу» Медведчука-Бойка. Вони є опонентами Зеленського та його партії. При цьому самого Зеленського блогер не критикує, лише хвалить. А ще він з «Оппоблоком» і Вілкулом працював.

3). Шарій мочить Яніну Соколову через бюджетне фінансування її фільму «Я.Ніна», яка працює на Порошенка, а через неї і главу Держагентства України з питань кіно Пилипа Іллєнка. Останній є ворогом «слуги народу» від Коломойського і гендира «плюсів» Олександра Ткаченка. Зокрема і через те, що свого часу зіграв важливу роль у забороні «Сватів». Серіал Зеленського, який показують «плюси»

4). Попереду місцеві вибори. І в Зеленського цілком логічно бачать у «партії Шарія» союзника в якості альтернативи «Оппоплатформі» Медведчука на Сході та Півдні України. Шарій - це проросійський електорат, тому він дійсно конкурент проросійської партії Бойка-Медведчука. І основний його електорат - це Південь та Схід. Більше того, він і в Києві на округах по 3% набирав. В Зеленського вважають, що блогер може допомогти прибити Медведчуківську російську партію на місцевих виборах. Хоча насправді Шарій грає як на електоральному полі «Слуги народу», так і «Оппоплатформи». От тільки в «слуги» зараз електорату побільше.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація