Влада і олігархи продовжують накручувати суспільство, шантажем та обманом вимагаючи від нього змиритися з намірами продати останнє – землю.

Про це багато сказано і списано. «Свобода» завжди виступала проти продажу сільськогосподарських земель, окрім як державі. Для нас усе очевидно, проте і влада не відступає. Надто вже велика спокуса.

У 2014 році жодна партія (виправте, якщо помиляюся) не йшла на вибори парламенту з обіцянками продавати землю. Тоді ні «жити по-новому», ні «сильна команда для складних часів» не говорили про необхідність розпродажу України. А тепер заспівали зовсім інше. Проведенню референдуму влада протидіє. Робить це, очевидно, розуміючи, який буде результат. При цьому, деяким політикам від влади вистачає нахабства говорити, що голоси віддані у 2014 році, дають їм мандат на продаж державного сектору економіки та землі.

Що ж, є пропозиція, яка може нас розсудити. Давайте всі дружно підемо на вибори. І нехай ті, хто зараз б’є себе в груди з криками, що розпродаж держави – це єдиний спосіб врятувати економіку та дозволити українцям гідно жити на своїй землі, а інакшого виходу не існує, обіцяють українцям здійснити цей розпродаж. Хай пишуть на біл-бордах, що продаватимуть землю і стратегічні державні підприємства. І подивимось, чи українці за це проголосують. Тут результат теж передбачуваний.

Жодної мови про це бути не може. Нинішній правлячий клас уже навіть не приховує своєї хижацької мотивації і готовий стартувати, як тільки відкриється вікно для остаточного розпродажу країни. А після них – хоч потом. Їхні діти вже тут не живуть. Вони живуть в Англії, Швейцарії, США… А діти українців… Їхня доля для цієї кліки просто не важлива.

Але вона важлива для нас, націоналістів. Тому ми зробимо все, аби такий сценарій продажу землі не був зреалізований.

anatoliy.vitiv
Анатолій Вітів

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації