Сьогодні просто таки парад провалів нинішньої влади, залишки репутації якої ховають під собою останні шанси засудити злочинців режиму кривавого батона. Інтерпол припинив розшукувати Януковича, Клюєва і Ставицького та відмовив у розшуку ще одно втікача вже з нинішньої правлячої кліки – Онищенка. Додаймо сюди епопею зі зняття з розшуку Іванющенка.

Виникає логічне питання: хто «в темі» і хто «в долі».

Те, що це повний провал правоохоронної системи, і згадувати якось вже надто банально. Замість того, щоб розслідувати справи Майдану та масових зловживань владою і розкрадань режиму Януковича нинішня влада займалася пере направленням старих та створенням нових корупційних потоків, продовженням свого власного нікчемного політичного життя, договірняками, тиском та погрозами на українську громаду. Порошенко, Гройсман, Яценюк, Аваков і компанія із наполегливістю гідною кращого застосування намагаються підписати вирок українській державності.

Свою бездарність вони довели вже давно, але навіть не зважаючи на повний тотальний провал в керівництві державою та нездатність відповідати на виклики, які стоять перед Україною, ненажерливий правлячий клас продовжує плювати в обличчя українцям.

Все це на фон загибелі українців у війні за незалежність. Сьогодні окупанти вбили трьох українських бійців на Світлодарській дузі. Троє загинули за Україну, поки кілька виродків отримали часткову індульгенцію за награбовані гроші. На тлі безкарності злочинців, які намагалися знищити Україну, влада демонстративно саджає за грати добровольців та воює з героями війни. Зрозуміло, що герої знали за що йшли в бій і за що гинули, але вони зовсім не збиралися робити це за те, щоб паразити, які спричинялися до цієї війни купували за їхню кров солодке життя для себе.

anatoliy.vitiv
Анатолій Вітів

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації