site.ua
член клубу

1. 8 січня -> Посольство України в Ірані повідомило на своєму сайті, Boeing-737 української авіакомпанії "МАУ" розбився в Ірані внаслідок аварії двигуна.

2. 9 січня -> Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив на прес-конференції, що Boeing 737 був збитий ракетою «земля-повітря». (Зважаючи на постійні санкції стало очевидно, що це може бути тільки ЗРК ТОР М1). Відразу ж після цього послідували заяви Дональда Трампа, Боріса Джонсона. Згодом долучилися ще й Польща...Тринідад і Тобаго...Буркіна-Фасо...

10 січня -> Іван Баканов, голова СБУ:
"Дійсно, версія про потрапляння ракети зенітно-ракетного комплексу "ТОР" привертає сьогодні найбільшу увагу суспільства. Однак достатньо відкрити інструкцію з експлуатації ЗРК, аби виникло ряд запитань, котрі потребують додаткових відповідей. Зокрема, мова йде про дальність польоту ракети, нюанси щодо керування комплексом тощо".

11 січня -> "Іран заявив, що ракета "земля-повітря" вранці 8 січня збила літак МАУ поблизу Тегерана."
Без коментарів.

3. 10 січня -> " Враховуючи останні заяви лідерів держав у ЗМІ, ми закликаємо всіх міжнародних партнерів – передусім уряди США, Канади та Великої Британії – надати дані та докази, які стосуються катастрофи, у розпорядження комісії з розслідування причин". Це слова Зеленського про заяви західний лідерів про те, що Boeing-737 збили ракетами.

11 січня Секретар РНБО Данілов :
"Ще до того, як Іран змінив свою позицію, ми знали цю інформацію. Ми знали цю інформацію ще до того, як її почали оприлюднювати наші поважні партнери з інших країн. Фахівці знайшли докази того, що це була ракета. З великою імовірністю ми знаємо назву цієї ракети, знаємо, коли її купила іранська влада і знаємо, в кого її купили.
На думку Данілова, саме наявність у Києва цих доказів, а також публічні заяви про те, що серед основних версій є збиття ракетою, і вплинули на Іран, щоб той змінив позицію.

Питання: Навіщо тоді Зе!президент просив докази у США та Канади, якщо Штучний Інтелект РНБО вже все знав? В цьому випадку Україна повинна була першою заявити про ракетний удар а не чекати поки це зробить Буркіна-Фасо.

P.S. Може це повідомлення хтось побаче з Зе!команди, друзі, давайте я безкоштовно навчу Юлію Мендель географії, історії (Канадія, Вільнюс/Рига, Торонто, тощо), професійній англійській та німецькій мові (вона наївно вважає, що німецька газета Bild пишеться з артиклем the). Це ж вже несмішно.

P.P.S. З величезним подивом виявив, що ще одна совість нації Богдан Яременко, той чоловік високої моральної слави, який під час засідання парламенту підшуковував собі повію, до цих пір очолює комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики, активно просторікував в ці дні про цінності, духовність... Тут просто немає що сказати.

anatoliy.shara
Анатолій Шара

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації