site.ua
член клубу

Вишневе. В цей передсвятковий день в супермаркетах величезний ажіотаж. Люде гребуть все підряд: особливо затребуваним є алкоголь та "мяско на шашелі".
Стою в черзі в одному з таких. Переді мною стоїть бабця з внуком, той мучає її якимись складнючими іменами з мультфільмів. А попереду них високий атлетичний чоловік - це кадровий військовий, точніше прикордонник, з яким живу в одному будинку. Ми привіталися, махнувши один одному головою. Перед військовим стоїть галаслива юрба чоловіків різного віку. Вони перетворили касу в суцільний регіт та матюгальник. З їх розмов стає очевидним, що кожен з них надзвичайно крутий чувак. Крутіше за них тільки варені яйця. Підійшла їх черга. Касир почала пробивати кілотонни різного алкоголю та їжі: пиво, віскі, вино, українське національне блюдо - "шашлик". Один з них найбільш активний та відповідно найкрутіший раптом каже:
- Вот ета ми атдахньом на Дєнь Защітніка Украіни. Давно ми так нє собіралісь, мужикі. Чуствую - будєт очінь круто.
Прикордонник різко розвернувся до нього:
- А ти її захищав? - звернувся він. Регіт, веселощі та матюки різко зникли.
- Ні понял, - знітився хлопак.

- Та що тут розуміти!?! Питаю, ти особисто захищав Україну, воював за неї? - військовий підійшов ще ближче. На пару секунд запанувала тиша. Крутий мен, відводячи погляд в сторону, ледь чутно відповів:
- Ну я как всє...
- Командував полками на дивані, поки там пацани... - перебив його прикордонник.

- Ну как би ні савсєм, - слова та вселенська крутість пропали не тільки в нього, а й в друзів, які мовчки пакували все в пакети.
- Скажи чесно, що ти просто з друзями хочеш убиться в гамно, а День Захисника це просто привід. Будь чесним хоч тут, реально будь чоловіком, - резюмував військовий. У відповідь не було навіть мугикання.
Касир з острахом подивилася на нього та назвала хлопцям суму до сплати.
- Воєваки, бля! Захисники України, бля, - розчаровано махнув рукою військовий в сторону "крутих менів".

anatoliy.shara
Анатолій Шара

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації