Після зустрічі з Шойгу, я думаю, Путін у тайзі й залишився.

Знайдіть його фото чи відеоматеріали до того й опісля – переконаєтесь самі.

Схоже, це вже не перший двійник Путіна, який від імені “яструбів” керує Росією.

Відразу після зустрічі в тайзі Росія нав’язує світу думку, що Україна хоче “зачистити” Донбас. Мовляв, як відповідь, – концентрація російських військ біля російського кордону. А на політ-шоу російських телеканалів лунають прямі заклики дійти до Києва.

Насправді нічого нового в цьому нема. Експерти попереджали заздалегідь, що до 2021 року Росія проведе переозброєння своєї армії. Воно ще повністю не закінчилось. Мабуть, коронавірус пригальмував цей процес. Але й того, що є, достатньо, щоби припинити державність України. І цю ідею в Кремлі почали виношувати не сьогодні і навіть не вчора.

Як не дивно, війну проти України та знищення української державності найбільше пропагують колишні українські політики, політологи та журналісти, яким вдалося втекти до Москви. Вони думають, що цим відпрацюють своїм кремлівським господарям за повною програмою. Як би не прорахувались.

Небезпека повномасштабної війни з Росією існує всі ці сім років. Насамперед Кремлю розходиться на Донбасі – не тільки окупованому, а й усієї території Луганської та Донецької областей. Але для війни нема економічного підґрунтя. Окупований Донбас – це не Крим. Мешканець Миколаєва чи Одеси живе краще за мешканця Горлівки чи Макіївки, хоча й гірше за мешканця Ялти чи Сімферополя. Росія не поспішає з окупованого Донбасу робити Крим. І це ще одна ознака того, що війною страшать не стільки Україну, скільки США. Вступ України до НАТО вже не здається аж таким нездійсненним.

Так званий лідер так званої ДНР Пушилін заявив про скорочення, а влітку й про скасування комендантської години. Якщо готуєшся до війни – цього не робитимеш.

І все ж Шойгу може командувати двійником Путіна як йому заманеться. Якщо щось піде не так і в трунах до Росії попливуть “двохсоті”, можна і в тайзі сховатись. Втім, Шойгу як ніхто інший знає, що точкових ударів з боку США ніхто не відміняв. Знайдуть не лише в тайзі, а й у путінському бункері.

anatoliy.schasliviy
Анатолій Щасливий

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації