А для мене більш важливою є проблема війни, яка останні три роки вирує на сході України. Наш народ поділився на дві частини: той, що втрачає і той, що витрачає.

Не зважаючи на війну, на якій щодня гинуть бійці, захищаючи суверенітет нашої держави, є люди, які продовжують жити у котеджах, снідати лобстерами та купувати найдорожчу каву.

Такі люди зацікавлені лише у отриманні коштів, які зроблять їхні кармани повнішими. Вони роблять свій бізнес на крові, за рахунок війни. І їм у цьому сприяє наша влада. Тому що без неї у країні нічого не відбувається.

Ротердами з плюсами, контрабанди, Насірови, Мартиненки і тд тп. Обрання верховних суддів, допит Януковича, прийняття закону номер 6220..

Ці події забуваються або непомічаються. Їх намагаються затулити чиїмись голими сідницями або ниттям над ВКонтакті. Та є справді більш важливі події у нашій країні. На які треба звертати увагу і які ми маємо контролювати. Бо саме від того, як суспільство розтавить свої пріоритети, залежить подальша доля України.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація