На фоні закриття проросійських телеканалів та підозр пропагандистам відносини України та Росії погіршились. Росіяни будуть відповідати. Уже це роблять.

Ситуація на Донбасі загострюється так, як і в Криму. Там окупанти почали змушувати дітей кримських татар вивчати російську мову і називати її «рідною».

Ця історія сталась з сім’єю, яка проживає в окупованому Криму. Місцева "влада" ввела додатковий предмет - рідна мова. Вчителі сказали, що це виключно російська і для всіх вона тепер "рідна".

«І його (сина, - ред.), і мене це обурило, що вчителька оголосила рідною мовою російську, як обов'язкову, і ми вирішили, що син скаже в школі, що його рідна мова - кримськотатарська і вивчатиме тільки її», - розповіла кримська татарка Ельвіна.

Після цього вчителька зателефонувала жінці і почала скаржитись на поведінку її сина та його заяви про кримськотатарську мову.

«Вчителька пригрозила, якщо мій син не буде ходити на ці уроки, то його НЕ атестують», - розповіла Ельвіна.

Після довгих перемовин, де жінка відстоювала свою позицію, адміністрації проросійської школи сказала написати відмову від цього предмету.

Ельвіна писала заяву з юристом і закінчилось тим, що навіть заява не підійшла, бо в ній були названі справжні причини відмови.

Зараз її син пропускає уроки.

anastasiya.rokitna
Анастасія Рокитна

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації