Зухвалі лікарі, які серед робочого дня у своїх кабінетах проводять чаювання, а не прийом пацієнтів. Медсестри, які можуть собі дозволити випити алкоголь та заснути на робочому місці. Адміністрація лікарні, яка закриває на це очі.

Глобинська районна лікарня давно втратила довіру у своїх пацієнтів. Нещодавно двох хлопців Романа Гордіченко та Івана Цвєткова, яких після аварії привезли у важкому стані до лікарні, відмовилися приймати, поки їхні батьки не заплатили за палати та ліки. Про це мені розповіла мати одного з них.

Жителі міста звикли до цього білохалатного беззаконня. Вони витягають з карманів гроші, щоб лікарі бралися їх лікувати, хоча ті зобов'язані це робити. Та гірше від усього, що навіть після, так званої, "грошової мотивації" лікування не завжди проходить відповідно.

Наприклад, усі глобинчани знають, що якщо людина потрапляє у реанімацію лікарні їхнього міста, то медсестри, які там працюють, роздягають реанімованого до наготи й таким залишають на весь час лікування. Близьких не пускають. А самі медсестри можуть вживати алкоголь та спати на робочому місці.

Також була ситуація, коли хлопець зламав ногу і звернувся в глобинську лікарню. Лікар йому назначив поставити штифт, який коштував 6 000 гривень. Той самий хлопець звернувся з цією проблемою в іншу лікарню, де йому поставили штіфт вартістю 300 гривень.

Тобто проблеми є і вони серйозні. Лікарня, яка дала клятву не Гіппократу, а корупції продовжує творити беззаконня і поки ніхто цього зупинити не хоче.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація