Тиск на НАБУ, звільнення Єгора Соболєва, заарештований Саакашвілі, мітинг під Верховною Радою і десь там непомічена, але важлива - війна на Сході.


Останні події в Україні, в часності у Києві, спонукали мене написати цей текст. Я є частиною сучасної української молоді й єдине, що можу сказати(чи запитати) - ЩО КОЇТЬСЯ В МОЇЙ КРАЇНІ?


Ми ж нещодавно боролися, скидали з трону зрадника, а тепер що, залишились у тому самому шоколадному повидлі?


Так склалося, що особи, які стоять за штурвалом моєї держави не викликають у мене довіри. Чому? Історія, книги, власні спостереження. Можу згодитись, що навіть у передових державах громадяни не довіряють своїм депутатам, але там ситуація інша - чиновники працюють на благо народу, а не олігархів(як у нас).


Втім, після Майдану Гідності, все ж таки, з'явився державний орган, якому захотілося повірити - Національне Антикорупційне Бюро(НАБУ). Вони зарядили свій гарпун і направили його на корупціонерів. Їм почало вдаватися: Насіров, Мартиненко, Онищенко. І ніби ж "Ура, нарешті!", але Генеральна прокуратура вирішила, що "Нє, як це в Україні можна ловити корупціонерів. Ще й до нас доберуться" і почалося.


За суперечками, скандалами, сварками між НАБУ і ГПУ спостерігала вся країна протягом трьох років. Державні органи, які б мали разом працювати та очищати країну від януковичів, займаються знищенням один одного. А остання подія взагалі шокувала - відкрити імена агентів НАБУ, зірвати операцію та заявити, що Артем Ситник(голова НАБУ) не виконує свої обов'язки. Здається, що ГПУ тільки на це й здатна. Звичайно, народ відреагував і Захід з США - також. І це беззаконня трішки пригальмували. Надовго?


Потім з Антикорупційного комітету звільнили його голову - Єгора Соболєва. За два дні. Сказали, що не виконує свої обов'язки. Ага, зате кнопкодавці, які проголосували "за", гарно їх виконують. Ми всі чудово розуміємо у чому причина - мітинг під ВРУ, де Соболєв є одним з організаторів. Для панівної еліти у передвиборчий період - це проблема, яку вони готові "вирішувати" будь-яким шляхом.

Так, як і з Саакашвілі. Я не сильно підтримую його дії. Втім, коли близько 1000 правоохоронців приїхали його затримати, це було дивно.

За всіма цими подіями стали забувати й про основне - війну на Сході. Навіть, жирний шрифт у стрічці новин з позначкою "важливо" не допомагає. Народ типу втомився, але чи не втомилися солдати, які ризикують своїм життям?

Особисто мені, здається, внутрішній розбрат - це головна біда українців. Протягом всієї історії. Цим найбільше користується Росія. І цього разу також скористається. Якщо не вже.

Війна за суверенітет, внутрішні бійки та безвідповідальна влада.

Що коїться в моїй країні?

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація