Шмигаль на прес-конференції пообіцяв третій локдаун і прямо звинуватив в теперішньому спалаху коронавірусу «Буковель». Ще й зауважив, що правоохоронці мають притягнути до відповідальності власників курорту.

Це прекрасно. От тільки прямо зараз, на тлі санітарних кордонів і червоної зони карантину, у ВО 87 (куди входить «Буковель») якось іде виборча кампанія — ну, наскільки це можливо за умов карантинної ізоляції. А основні вогнища коронавірусу — в Яремчому, в Надвірнянському і Богородчанському районі. Тобто, якраз в межах округу.

Ніби ж очевидно: згортайте кампанію, переносьте вибори і рятуйте населення, попередньо прикривши «Буковель» з його фестивалями. Бо це не вибори, а профанація: кордони, ізоляція, жорстка заборона на скупчення — і в отаких умовах має вестись «агітація виборців округу». Бо до виборів 3 тижні.

Але де там. Більшість рейтингових кандидатів спокійно сидять в Києві, підхопити корону не ризикують, на окрузі працюють штаби. Олександр Шевченко, котрий «вже не має жодного стосунку до „Буковелю“, надто багато вклав в кампанію, щоб погоджуватись на перенесення виборів. Та й Вірастюк як представник партії влади теж не видно, щоб переймався загрозою коронавірусу для виборців чи якістю кампанії. Їх все влаштовує.

Ну а „Буковель“ активно рекламує чергове масове свято 25-28 березня. Правильно. От пофестивалять у вікенд, проголосують в неділю, 28 березня, — і можна всій Україні на локдаун.