40 гривень за кожного опитаного + 1200 загалом за роботу. Це оплата "волонтерам Зеленського за опитування". А по факту - агітація за партію влади в день виборів і підкуп виборців (десятки тисяч "волонтерів" - це теж виборці, як не сумно). Плюс порушення принципу рівності: жодній з решти десятків партій не дозволили організувати агітацію під виглядом "опитування", "суботника в неділю", "народної самодіяльності" чи ще чогось "аполітичного і соціально важливого".

Тільки партія влади має ексклюзивний доступ до незаконних додаткових ресурсів. І відсилає всіх в суд (це озвучували в прямому ефірі обуреним політикам, експертам і громадським діячам Арахамія, Стефанчук, та кілька інших представників партії влади).

З позицій за добу до голосування вибори вже виглядають недемократичними, а їхні результати - сумнівно легітимними. Можливо, саме цього домагалась Зекоманда? Сподобається їм результат - "всі в суд - агітація була законна!". Не сподобається - "ми самі подамо до суду і скасуємо результати".

Навіть Янукович не пер таким буром на право і законність, а волів зобразити хоч якесь дотримання законності.

Суди явно куплені і нічим виборцям не допоможуть. Лишається хіба дійсно масово ігнорувати "опитування" і не допускати до участі в ньому інших, менш обізнаних і свідомих громадян. Виховні заходи щодо "волонтерів" теж будуть корисні, але принциповіше питання - в який спосіб "виховувати" номінальну владу, котра вже поводиться як наймахровіший з диктаторів?

aleksey.golobutskiy
Олексій Голобуцький

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації