Дорогі бойові побратими!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Служби безпеки України!

Захист національних інтересів, територіальної цілісності та державного суверенітету України є сьогодні пріоритетним завданням співробітників Служби безпеки України. Служба безпеки України — один із ключових органів сектору безпеки та оборони держави. Визначені для Вас завдання важко переоцінити, адже в умовах гібридної агресії всі сфери діяльності держави є вразливими і потребують посиленого захисту.

Наше суспільство нерозривно пов’язує захист інтересів рідної країни, безпеки та міцності української держави, забезпечення своїх прав і свобод з Вашою професійністю, відповідальністю, патріотизмом.

Сумлінним ставленням до своєї справи, високою фаховою підготовкою, працелюбністю, мужністю і відвагою, особливо в районі проведення операції Об’єднаних сил, Ви заслужили наше визнання і повагу. Ми високо цінуємо ваше вірне служіння рідному народові, активний і послідовний внесок у справу утвердження авторитету Закону.

Окремі слова подяки і пошани висловлюю ветеранам СБ України, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту нашої Батьківщини.

Переконаний, що співробітники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові й надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України.

Бажаю Вам подальших успіхів у виконанні почесного обов’язку!

aleksandr.shpak
Александр Шпак

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації