На тлі Владних заяв "скоро в Україні буде маса тестів від коронавірусу", нагадую:

ТЕСТИ взагалі, якщо у вас немає важкої болячки з сильною підозрою на коронавірус (фактично, важкої, або хоча б середньотяжкої пневмонії - усе інше лажа) - ДО СРАКИ!

НЕ РОБІТЬ їх ані задля "цікавості", ані навіть якщо є легкі незвичні, або типа ковідні (а їх - десятки, бо чітких немає) симптоми! Бо менше знаєте - менше будете зобов'язані блюсти тупий карантин (самоізоляцію вдома), або навіть не загремите в лікарнію в лайно-умови!

А в 90% випадків якщо у вас і дійсно ковід - він пройде фактично безсимптомно, або максимум "на ногах" в легкій формі, яка повністю піддастся "бабусіним засобам" і самолікуванню недорогими і доступними препаратами (крапельки, смоктатки, інгаліпти...).

Щодо: "так, ми ж - заразні, можемо друзів\рідних\просто людей зараджати".

1. НЕ доведено, що в негострій\неважкій, не кажучі вже про безсимптомну, формі ковіда ви такий вже особливо заразний. (та і взагалі, про "саме хвора людина - основний поширювач" - НЕ доведено!)

2. Якщо у вас дійсно ковід - скоріше за все ви сожителів вже "заразили", можливо від них і "підхватили", а з друзями (та і взагалі ні з ким) при зустрічі - смоктатися, поки хворієте - не треба.

3. Пам'ятаємо: в плані профілактики - маска у натовпі (а при підозрі на ковід - і вдома, і поруч із "цінними" для нас людьми) і гігієна - усе, що нам потрібне!

Пригадаєте потім - на самоізоляції або в стаціонарі - мої поради - але буде вже пізно! ;)))

aleksandr.chernov
Александр Чернов

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації