РЕАЛії коронавірусу в ОРДЛО.

По найгіршим прогнозам на сьогодні, на жаль - спалаху навіть в 300 хворих (не плутати із "носіями", чисельність яких в тій же Європі складає мільони!) осіб по всім ОРДЛО на 3 млн населення - НЕмає з майже 100% вирогідністю! ..Дцять, чи навіть до сотні хворих, більшість яких скриває місцева недоВлада - вже є, але це - мізер до числа населення. Померлих від саме коронавірусу взагалі максимум 10-12 осіб. Чисельність померлих від ускладнень сезонних застудних хвороб - на рівні минулих років. (до кількох сотень за квартал на 3 млн населення! в пропорції к 37 млн. населення - на рівні України!) То ж, фактично ситуація - НЕ гірша, ніж в Україні!

І, на жаль, тести із РФ - в ОРДЛО прийшли! І НЕмало!

Так, сьогодні адміністрація Донецької області (підконтрольній Україні) - гордо повідомила про "5000 тест-систем будуть розподілені по медзакладах області"! (це на беремо реальну чисельність - 1,3-1,4 млн. населення!) А в ДНР (ОРДО) на 2 млн населення - прийшли із РФ щонайменше 20000 (по деяким данним навіть 50000) тестів на коронавірус!

Так що, на жаль - ОРДЛО від коронавірусу - вимре приблизно з такою ж вирогідністю, як і Україна. А у України ця вирогідність - фактично 0 - на порядки більша згинути в Катастрофі 2022-2024!

aleksandr.chernov
Александр Чернов

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації