Особенно рекомендую абзац "Трохи Неприємностей" - расшаривайте среди думающих!


МОЗ заявило що "при недотриманні жорсткого карантину кількість інфікованих коронавірусом в Україні може скласти 200 000 - 1 000 000 осіб"!

НУ ТО ЩО!?

По-перше: в Європі - вже заявляють про до 20% населення - "носіів" (не плутати із "хворими") коронавірусу! А Україна - це ж усе-таки, географічно - Європа.

По-друге: Не доведено, більше того, вже все більше інфи про те, що коронавірус передається не (с)тільки від людини до людини, скільки по-повітрю як такому, а також від тварин!

По-трете (і основне!): Нехай на 37 млн. Україну будуть (вони скоріше за все - вже є!) навіть 1млн. інфікованих "носіїв" коронаірусу. Із них захворіють максимум 1 із 10 - 100000! Із них 80% взагалі перенесуть "на ногах". Тобто реально хворих середньо-важких буде ну нехай 30000, ну навіть 50000 на 37 млн. Україну! Із них помруть ледь 5%, ну хай, з рахунком поганої медицини - 10% - тобто 5000, ну хай навіть 10000 на 37 млн.! Тбто ШАНС померти у Українця - 1 на 3700! Це на порядки менше, ніж вирогіднсть попасти під авто, чи бути вбитим! І це фактично НЕ залежить від занадто-карантинних заходів, які запровадила наша недоВлада ідіотів і покидьків. І які більшість недоНародця терпіл і бидла - сприймають як "необхідні заходи"!

Трохи НЕприємностей: А ви в курсі - скільки вже "зальотів" (майбутніх абортів!) - сталося через "домашній режим"? Ви в курсі - на скільки (в рази!) зріс рівень мордобоїв по домівках в рівень алкоголізму (і наркоманії)? Ви в курсі - на скільки за останні два тижні зріс рівень інфарктів і сердечно-судинних хвороб взагалі: а в них смертність як мінімум Не нижча, ніж у коронавіруса! (а в нього реальна смертність на рівні 0,2-0,5% від хворих) А інвалідність - так вища па порядки! А ви в курсі - скільки ще буде в найближчі місяці\рік криміналу\розбірок\помсти\віджаття\пограбувань.. чи навіть просто жорстких стресів до суїцідів - на тлі спричиненного недоВладою з її занадто-карантиними заходами - Колапсом Економіки і втратою десятками тисяч українців бізнесу\контрактів\доходів\майна\роботи... !?

То ж ДУМАЙте!

Лихо ще попереду! І зовсім Не через коронавірус, а через ідіотів і паскуд Недовлади, що вертять як хочуть холуїів і бидло недоНародець!

aleksandr.chernov
Александр Чернов

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації