Україна відгуляла вибори.

Перемогла зірка естради та комік Zе. За протоколом після інавгурації президент має прийняти доповідь Головнокомандувача ЗСУ Начальника Генерального штабу. Це особлива та важлива частина церемонії, після якої Зе вступає на посаду Верховного Головнокомандувача ЗСУ. Від цього моменту саме він приймає усі стратегічні рішення щодо оборони країни. Це відповідальні рішення, особливо під час війни.

Церемонію інавгурації із залу палацу «Україна» Начальник Генштабу спостерігав в по телевізору в своєму кабінеті разом з генералами, які мали бути присутні на церемонії. Це були справжні командири, які бачили війну не по телевізору.

Сама церемонія в документах не прописана, тому для кожного Президента прописували свій сценарій. Цьогорічний був в стилі «Квартал» під відому пісню, яка рефреном звучала протягом усієї церемонії. Друзі та соратники багато жартували, танцювали. На висоті зі своїми жартами був Валера. Zе постійно намагався приєднатися до друзів, але його стримували. Він все ж Президент.

В кабінеті Начальника Генштабу була тиша. Генерали спостерігали не тільки за саою церемонією, але за Главкомом. Протягом усієї трансляції церемонії він був непорушним, наче Сфінкс. Емоції наче покинули генерала, лише чіткіше означилися риси обличчя та холоднішим став погляд.

Нарешті, телевізор повідомив, що Президент Zе зараз відбуває в Генштаб. Головком встав та наказав присутнім готуватися до церемонії. Після того, як генерали вийшли, він відкрив нижню шухлядку письмового столу, де лежав масивний портсигар. Його подарували друзі на ювілей. Мода на портсигари давно пройшла, тому він і лежав в столі.

«Україна не Росія, але може бути в нагоді», — подумав Головнокомандувач, поклав портсигар в карман та рішучим кроком вийшов кабінету.