2023. July, 21

В якомусь з постів було про растіслава шаверму і його пропозиції відмінити кеш. Растіслав пояснював цей крок боротьбою з засобом корупції. На його переконання, вірніше – те в чому він хоче переконати посполитих – гроші то засіб корупції і їх треба заборонити.
Електронні? То не гроші, то міраж. Вони ніби й є, а ніби й нема.

Глянув ролик Бігусів  – і так виглядає, що сам растіслав корупціонер. Причому робить корупцію в великих масштабах і безготівкою. Бля – шо робити? Шо робити??? Вай-вай-вай!!!
Але вихід є. Треба заборонити або і електронні гроші, як ще один засіб корупції, або растіслава.
Растіслава пойнятно «уряд» не заборонить, бо він сам «уряд» і заносить вчасно. Тобто виходить, що заборонити треба електронні гроші. Вони й так – ніби й є, а ніби й нема. Є електрика – є гроші, нема електрики – пішов нахуй.
А ще можна перевести в онлайн менору. Чому? Ходять слухи, що в неї багато глухих стін і під ними дуже зручно передавати корупцію з телефону на телефон. І Wi-Fi  там мощний. Тобто – однозначно це схоже на засіб корупції. А менора-оnline – і нема корупції.
З цієї ж причини потрібно перевести в Zoom лавочки біля синагог. Як там передавали корупцію, то сам бачив. Виходять з дверей двоє, сідають на лавочці і давай один одному корупцію пхати. Ні – з телефона на телефон то зручно, але раз боротьба, то боротьба.
Телефони теж засіб корупції? Однозначно. По телефону можна домовитися про корупцію, вчинити її, а потім цинічно заполірувати сдєлку голою бабою з тік-току. Тобто голих баб теж мабуть скоро заборонять. З точки зору невенгрів – всі, крім них мають бути гомосексуалістами. Чому? Бо невенгрів мало, а інші плодяться. А вони мабуть хочуть щоб їх було багато, а всіх інших мало.
Обов'язково треба заборонити ресторани. Тільки – в онлайн. Ну сам подумай – де корупціонери корупцію тратять? Та – такі в тих же ресторанах. А нема ресторану – мінус ще один засіб.
А як тоді «уряду» харчуватися? Нехай монітор облизують. Але – нє. Монітор теж засіб корупції…
Бля – як то всьо складно… Може дійсно залишити все, як є, а заборонити офшори і растіслава?
Він там не один такий? Все одно легше заборонити їх, ніж отой менінгіт з лавочками, телефонами і ресторанами.
Чи будеш облизувати з монітора?